Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. Az 5. héttől folyamatosan...

Kb. Az 5. héttől folyamatosan Elevitet szedtem . Tanácsolták a Hipp Natal étrend kiegészítőt! Mióta a Hippet iszom nem vagyok felfúvódva egy kis evés után sem! Létezik, hogy az Elevittől volt jóval nagyobb a hasam? Most a 11. hétben vagyok!

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok es en is elevitet szedek.semmi bajom vele bar igaz hogy nagy hasam szokott lenni de sajnos csak a kajatol,reggel viszont ugy kelek hogy semmi hasam nincs..lehet akkor az elevittol volt neked is nagyobb hasad.
2008. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Reggel nekem is kisebb volt a hasam ,de estére úgy néztem ki mint egy lufi , pedig nem ettem többet mint most ! Volt , hogy levegőt is alig kaptam annyira feszült a hasam ! Most meg semmi ilyen problémám nincs:)

Köszönöm válaszod !

Neked is Boldog Babavárást kívánok !

2008. máj. 22. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 hetes vagyok. Az elején én is Elevitet szedtem, rohamosan jöttek rám a kilók. Aztán áttértem a Hipp Natalra, igaz húzós az ára, de egyáltalán nem fújódtam fel tőle.
2008. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Elevittől nem tudtam menni wcre csak 4-5 naponta a Hipp Natal viszont fantasztikus... én imádtam :-)
2013. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!