Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi igaz abból ha a kismamát a...

Mi igaz abból ha a kismamát a terhessége alatt valami nagyobb ütés vagy sérülés éri a terhessége alatt az utána meglátszik majd a babán ugyan ott ahol a kismamát is érte születése után?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2012. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat en ossze-vissza "tortem" magam terhesen,persze veletlenul de a fiamon nem latszik semmi. A terdem belilult terhesen,mert okos bnom lecsusztatott egy dobozt a lepcsorol es pont a terdem utotte meg,egyszer meg nekimentem a fioknak,pont combon vagott,azis belilult de a fiamon az sem latszik.
2012. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság.Én a pocakom ütöttem meg a köldököm felett a vaskapuval kb.32 hetesen.Semmi nem látszik a fiamon.Anyukám forró olajjal égette meg magát,semmi nem látszik rajtam
2012. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi az ég egy adta világon nem igaz belőle :)

Engem is paráztatott anyukám, hogy vigyázzak már magamra, de én a végén már a pocakomat is beleütöttem mindenbe, másról nem is beszélve...

A kislányom egészséges és mindenhol gyönyörű a bőre! :)

Úgyhogy nyugi... :)

2012. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhesen a tűzről levéve magamra öntöttem a forró vizet, természetesen a pocakomra.... A fiam 9 hónapos, semmi nincs rajta.
2012. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mentem neki az ajtónak hassal, nyomtam oda a hasam a konyhapultnak, hogy valami ne essen le, kiment a fejemből a hasam :) ja és volt egy koccanásunk is 35 hetesen.Semmi jel/baja a babámnak!
2012. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Olyan ezer éves babona, ami csak arra jó, hogy a leendő anyuka állandóan mindentől be legyen szarva. Meg sem szabad hallani. Persze egy KOMOLYABB sérülés után nem árt egy vizsgálat.
2012. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mai napig van a hasamon egy dió nagyságú folt, mikor anyukám terhes volt velem (már nem emlékszem,mesélte) de megütötte véletlen a hasát. Érdekes.
2013. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!