Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok és most...

21 hetes vagyok és most kezdek el nagyon enni. Ti is így vagytok vele vagy mikor kezdtétek el? Úgy érzem hogy már egy falat se fér belém de ugyan úgy eszem. Nem birok leállni. (rám fér)

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmmm, ismerős.

Engem kb. a 25. héten ért el a farkasétvágy :)

Azon vettem észre magam, hogy többször reggelizek, utána alig várom az ebédet, délután nasika, aztán este biztos, ami biztos kétszer még jól megvacsizok.

el is kezdtek feljönni a kilók, de annyira nem vészes. Jó neked, ha rád fér, nekem már nem nagyon kellett volna :D

De sebaj, majd jól letornázom, ha meglesz a pindurka ;)

31 hetes kismami

2009. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is kb ekkor kezdődött. A babád is most kezd el majd rohamosan hízni! :-)

2009. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ismerős a dolog:-)))))Én is állandóan ennék.Pl. tegnap este szinte egy fél dinnyét bevertem ami több mint 7 kg. volt (az egész dinnye volt annyi) és rá szerintem még jó ha 15 perc eltelt és már vettem a csoki-vanília pudingot mert éhes voltam.A férjem csak nevetett rajtam.Olyan "nehéz" kajcsit nem akartam enni ezért ettem inkább pudingot.Már 9 kg. rajtam van sőt szerintem már több is.Eddig még én rám is rám fért de már nem kéne sokat hízni mert csúnya leszek.Na de most ez nem szamít,ha kell akkor kell.

Boldog babavárást!!! 26 hetes km.

2009. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nektek is boldog babavárást!!!
2009. aug. 12. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!