Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 40 hetes...

Szombaton leszek 40 hetes második babámmal.2 ujjnyi a méhszájam (2222), dokim mondta, nincs értelme tovább várni, pénteken indít. Már most is lehetne. Tapasztalatokat kérnék, akinek ilyen lelete volt, kb. meddig tartott a szülés?

Figyelt kérdés
Az előző 3000-es méhszájjal és elfolyt magzatvízzel nekem 12 órás, brutális volt, végig oxitocinnal.

2012. nov. 6. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 40+1 voltam mikor a doki mondta, hogy burkot repeszt. Szintén 2 ujjnyi méhszájjal. 10kor repesztett és 13:55re meglett a kisfiam. Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
2012. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40+2-n indított a doki 2 ujjnyi méhszájjal, 9-kor repesztette meg a burkot és délre született meg a kicsifiam. Amúgy azért szokás megvárni a betöltött 40. hetet, hova siet a dokid? Tán csak nem ér rá hétvégén, hátha beindulna a szülés?:)
2012. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért akar indítani, mert mensen alapján csak szombaton leszek 40 hetes, de UH alapján minimum 1 héttel idősebb és nagy a baba. Többen is nézték, profi UH-kal és minden doki mondta, hogy hozzám képest nagy és idősebb. Én nagyon kicsi és vékony vagyok, a lányom 3200 g-mal született és 54 cm-rel, a mostani fiú és jóval nagyobbak az UH méretei. Nem akar császárt a dokim. Egyébként most szombat is munkanap, nem?
2012. nov. 6. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 2222 volt 40 hetesen, de nem indítottak. Azt mondta a doki, hogy megvárja míg spontán indul. 40+6 hetesen elfolyt a magzatvíz, ekkor még mindig 2222 volt a méhszájam. 13 óra alatt lett meg a kisfiam, kaptam méhszájérlelő zselét + oxitocint is.
2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, munkanap.
2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így már értem. Akkor az esetedben nem a szimpla pénzéhség áll a dolog mögött. Nálam az volt...
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 ujjnyira nyitva vagy, jó eséllyel nem lesz olyan hosszú a szülés. Nekem 2 ujjnyiból, spontán, 2 óra alatt lett meg. Előtte egy ujjnyiból kb. 5 óra alatt. Mikor szülted az elsőt? Az se mindegy :)
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Válasz az utolsó előtti kérdésre: a doki ismerős, az előző és a mostani szülést is ingyen csinálta/csinálja.
2012. nov. 6. 12:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó kérdésre válasz: 4 éves a kislányom. Sajna ott elfolyt magzatvíz, teljesen zárt méhszáj, 40+6 nap,elsődleges fájásgyengeség, nagy adag oxitocin, belső méhnyak végigrepedése és 12,5 órás vajúdás jutott... Utána 6 hét helyett 10 és fél hónapig folyt a hüvelyemből minden. Nekem a császár is megfelel, csak ne legyen az, hogy vajúdok feleslegesen és a végén császár...

A válaszolból úgy tűnik nekem, hogy aki először gyorsan szült, annál számított igazán sokat, hogy már nyitott volt a méhszáj másodjára.

2012. nov. 6. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!