Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám miatt érzem?

A babám miatt érzem?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 24+3-as kismama!Egészen keddig nagyon virgonc volt,erőseket rúgott meg kinyomta magát és forgolódott!Most ebben a két napban alig érzem és nagyon gyengén! :(

Amikor egyetlen lüktetés szerű érzést érzek a fenekemnél az a pici mozgása miatt lehet?Lehet hogy befelé rugdal?

Első baba és fogalmam sincs mit tudhatok be a pici mozgásának!



2012. nov. 8. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
detto igy vagyok vele és ugyanennyi idös tegnap voltam Uh minden okés volt vele
2012. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ő lehet az?

Csak ennyire lustik most? :O

2012. nov. 8. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Az időváltozás sok minden befolyásol.Ők is lustábbak,amikor rossz az idő,csak úgy mint mi is :)) Szerintem ez normális dolog.

Boldog babavárást,és könnyű szülést majd :)


14+2 hkm

2012. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húúú, én két napja agyon agódom magam, mert nekem is kis hiperaktív a kisfiam, minden nap órákon át mozog, de tegnapelőtt és tegnap alig pár mozgolódást éreztem. Ráadásul én veszélyeztetett terhes vagyok, ezért is ijedtem meg. De akkor biztos van valami a levegőben, mondjuk én azzal nyugtattam magam, hogy mivel most töltjük a 32. hetet, biztos már kevesebb a helye. De nekem is első baba, ezért sokszor nem tudom, hogy mi a normális és mi nem az.
2012. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azért aggódom mert én is veszélyeztetett terhes vagyok,és az én kisfiam is szinte egész nap tombolt!Furcsa és aggasztó hogy most ennyire nyugodt!

Megnyugtató hogy nem vagyok egyedül! :) Akkor lehet érzik a hideg frontot!


Boldog babavárást mindenkinek!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. nov. 8. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányok! Nem kell félni. Vannak napok amikor a pici visszavesz magából. Ennek ellenére semmi probléma sincsen. Neki is kell pihenni. Amúgy tudom milyen rossz érzés ez, nekem is sok ilyen napom volt, de aztán mindig beélénkült. Most vagyok 37 hetes, és még most is vannak napok, amikor keveset mozog, de van amikor sokkal többet. Úgyhogy ez természetes.

Boldog Babavárást Mindenkinek!

2012. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!