Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha csak egyik oldalon...

Baj ha csak egyik oldalon érzem mozogni a babát? A bal oldalon a köldök alatt fölött mozog intenziven!

Figyelt kérdés
Az ultrahang szerint bal oldalon vannak a lábai jobb oldalon a keze vagyis így volt még 4hete! Lehet elfordult vagy megfordult? Azt kellett volna érzékelnem ha átfordul?
2012. nov. 11. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az uh szerint bal oldalon vannak a lábai, és ott is érzed intenzívebbnek, akkor ez így van, mivel a lábával erősebbet tud rúgni, mint a kis kezével "boxolni":)
2012. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha bal oldalon van a lába akkor nem gond hogy bal oldalon aktívabb, azt jelenti még mindig ott van a lába :) az én lányom bal oldalra szokta magát kinyomni, meg lehet simogatni a kis hátát :)
2012. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jobb oldalon van, neha nagyon viccesen nez ki a hasam. Szerintem minden babanak van egy preferenciaja. Termeszetesen ez nem jelent semmi rosszat.
2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt mondják egyes hiedelmek, hogy ha bal oldalon mozog a baba, akkor fiú, ha jobb oldalon akkor lány. Nos, az én lányom jobb oldalt tolja ki magát, de a bal oldalon rúgdos, úgyhogy nem vágom, igaz-e... :D

2012. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hát nekem eddig minden ilyen bejött! Pedig biztosra mondták a nemét én minden hiedelmet, játékot kipróbáltam erről a bal oldalon rúgdos dologról még nem hallottam de ez is bejött kisfiam lesz;-)
2012. nov. 12. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Hű, az nem semmi! De ugye nem vagy babonás? Mondjuk ezek után nem csodálnám, ha az lennél. :) nekem nem mind jött be. Pl anyósom mondta, hogy ha savanyút kívánok, akkor fiam lesz, hát a terhességem elején olyan savanyú epret, cseresznyét meg szőlőt ettem, hogy másnak visszanőtt volna a szüzessége tőle, mégis kislányunk lesz. :)


Szép babavárást!

2012. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez nem jött be :)

Mindig a jobb oldalon érzem...és csipötöl lefelé tiszta apja! :)

2014. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!