Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez a magzat...

Hogy is van ez a magzat csuklásával?

Figyelt kérdés

Kell vagy épp már nem kell, hogy egy 36 hetes magzat csuklását érezzem?

Kifejlődött már a tüdeje és ezért nem csuklik vagy kellene, hogy érezzem a csuklását?


2012. nov. 11. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell hogy érezzed ha csuklik,főleg ha olyan finomakat küldesz le neki. :)

Nálam vajúdáskor is csuklooot...

2012. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kell érezned! Az nem jó, ha nem csuklik!
2012. nov. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az en kisanyom a 24. het ota napi 2-3x csuklik:))) mar olyan erosen, hogy ejszaka is felebredek ra. Allitolag azt mondjak, hogy ha csuklik, akkor nagyon jol erzi magat odabent:)

34 hetes kismama

2012. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is kb a 24. héttől rendszeresen éreztem a csuklását, amióta megszületett is sokat csuklik. De én úgy tudom hogy nem kötelező csuklani, vannak csulkós meg nem csuklós babák, ha nem csuklik, akkor sincs semmi baj.
2012. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál, a 36. heti vizsgálatok miatt. A szülésznő, az uh-os, mind azt mondták, hogy nem baj, hogy csak ritkán csuklik. Nem gond.
2012. nov. 12. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ritkán csuklik az nem baj, az a baj, ha egyáltalán nem, mert az a tüdeje fejletlenségére utal... De csak nincs semmi baj! :D
2012. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!