Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megeshet, hogy a sok negatív...

Megeshet, hogy a sok negatív teszt és az UH-os orvos véleménye után pozitív lesz a véreredmény? Az lehetséges, hogy az Uh-on azért nem látták, mert még nagyon korai szakaszában van a terhesség?

Figyelt kérdés
Szept.26. án volt az utolsó menzeszem, és nem szokott késni, viszont még azóta nem jött meg. Az októberi hónapot, hogy úgy mondjam, babatervezéssel töltöttük, de sok tesztet csináltam már, és mind negatív lett. A nőgyógyászom elküldött UH-ra, de ott nem láttak semmit, viszont elküldött HCG vizsgálatra, oda holnap megyek. Volt valaki ilyen helyzetben?

2012. nov. 14. 12:02
 1/2 Pendulum92 válasza:
Szerintem az lehet, hogy nem vagy terhes, de nagyon akarod, és ezért stresszes vagy, és ezért késik a menzeszed.
2012. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte kizárt a terhesség!
2012. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!