Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyasmit hallottam hogyha...

Olyasmit hallottam hogyha sósat kivánsz fiad lehet ha édeset akkor meg kislányod. Van ebben valami kis igazság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mielött terhes lettem nagyon édesszájú voltam, napi szinten ettem csokit kekszet, sütit... amióta teherbe estem, folyton sósat kivánok, eszembe se jut ha bevásárolok hogy vegyek valami édességet...

2012. nov. 14. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nincs. Csak unatkoznak a terhesek és valamivel le kell kötni magukat. Számtalan ilyen butaság kering. Legalább addig sem unatkoznak.
2012. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kittycica1987 ***** válasza:
100%
Én csak csokit és tejkaramellát kívántam nutellával karöltve :) Pedig kisfiunk lesz :) 33 hkm
2012. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan éjjel nappal szalonnát meg pörköltet ettem. Lányom lett. Kifejezetten undorodtam mindenféle édességtol, pedig előtte függő voltam
2012. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Golan Trevize ***** válasza:
100%
És aki savanyút kíván, annak milyen nemű lesz?
2012. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Kb. olyan, mint a has formájából megállapítani a baba nemét :-)
2012. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

a hormonváltozás hatására vagy kívánós,nem a baba neme miatt.

Elsővel almapaprikát, sok paradicsomos kaját kívánok, kislány lett, másodikkal szimplán mindig farkaséhes vagyok, azt az édes cuccok hamarabb enyhítik, de továbbra is paradicsomfüggő vagyok, szintén lány lesz.

2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ezekben... Mindig is vegyes szájú voltam, hol chipset hol sütit ettem volna, teljesen egyenlően megoszlott. Ahogy teherbe estem ölni tudtam volna a francia krémesért, azóta is sütit kívánok, csokit és zselés cukrot, chipset max havonta 1x eszem az is véletlen. Ja és eddig úgy néz ki hogy kisfiúnk lesz. Úgyhogy én cáfolom ez a -Ha sósat fiú lesz-Ha édeset lány lesz-dolgot.

20hkm

2012. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, hát lehet hogy valami hiányzik a szervezetemböl hogy folyton csak sósat ennék, a legédesebb amit megeszek az max egy alma ;)
2012. nov. 14. 15:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm ő a tejtermékekre nem tudott rá sem nézni és kisfia lett én meg csak azt tudom megenni mindenfélét kefírt, joghurtot jöhet bármi és kislányom lesz de nem hiszem h köze lenne egymáshoz a két dolog. Én is sok édességet eszek de ezek csak tévhitek. Kinek mit kíván a szervezete :)

23hkm

2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy igaz-e nem tudom.De nálam így volt 2-fiú(sós,savanyú,stb)Most jön a 3-dik baba kislány és csak az édes . :-))))
2012. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!