Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes magzat ugye nem tud...

15 hetes magzat ugye nem tud már meghalni?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy ne haljon meg?
2012. nov. 16. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, ne gondolj rá mást ne igazán tehetsz.
2012. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Most ez komoly kerdes? Az ember elete barmelyik szakaszaban meghalhat.
2012. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképpen azt, hogy nem agyalsz ilyesmiken! Másfelől pedig nem tudom, mennyire gondoltad komolyan a kérdésed élettani részét: minden, ami él, meghalhat. Ha arra gondolsz, hogy a vetélés kockázata kisebb-e, akkor igen, a 12. héttől már csökken a veszélye.
2012. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat bármi. De ezeken nem szabad gondolkodni mert belebolondulsz és túlaggódod a terhességedet. Bármi megtörténhet baleset, a babának lehet vmi rendellenessége de ezek ritka esetek és nem szabad h ezen járjon a fejed és ne is olvasgass ezekről rémisztő történeteket mert a végén be is képzeled majd és mindenbe a rosszat fogod látni. Élvezd a terhességet ne aggódással töltsd :)

23hkm

2012. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezeket mondta a dokim többek között: sétáljak friss levegőn,pihenjek,egyek sok zöldséget-gyümölcsöt,stb, és ne aggódjak,mert a babát védi a magzatvíz.12.hét után kicsi a vetélés esélye, de ha idegeskedsz,azzal árthatsz. Mért gondolsz ilyenekre?(Tudtommal a fogantatás pillanatában a lgéleterősebb ér célba.Bízz magatokban!)
2012. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De! Meghalhat. De ne gondolj ilyesmire, inkább élj egészségesen és ne fáraszd ki magad! Vigyázz magatokra és akkor nem lesz semmi baj! Ne aggódj!


39 hkm

2012. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos bármikor megtud. Én is ma szembesültem vele mert azt hittem, hogy gond van, és pont mondta az orvos, hogy miért nem mentem, mert el is halhat a magzat ha nem megyek időben. Majdnem sírtam... Persze gond nem volt, meg tudtuk, hogy nincs is, de azért felvilágosított.
2012. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó mi történt?
2012. nov. 16. 19:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted hogy nem gondolsz erre, keszulsz a kisbabara es az uj eletedre!


34h km

2012. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ne gondolj rosszra mert akkor bekövetkezhet
2012. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!