Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen ma voltam foghúzáso...

31 hetesen ma voltam foghúzáson és borzasztóan fáj a nyílt seb. Algophyrint vehetek be fájdalomcsillapításra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Jobbulást!

2012. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen azt lehet de azt sem lehet ugye túlzásba vinni :) de persze ez evidens :) Jobbulást! :)
2012. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen vehetsz,én még a Panadol-t szedem ha nagyon fáj valamim.

31 hkm

2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen panadolról hallottam de az most nincs itthon sajnos.akkor este bekapok egyet,köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 16. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Max egyet, ha nagyon fáj. De főzz magadnak egy teát és tegyél bele szegfűszeget, aminek fájdalomcsillapító hatása van, és természetes anyag, nem úgy mint az algopyrin. Lehet, hogy most le fognak hurrogni, hogy de a szegfűszeg egy nagyon erős gyógynövény, és nem szabad terhesen fogyasztani, de akkor ne egyél almakompótot, meg sok minden mást se, amiben szegfűszeg van. A lényeg, hogy a teát, amit lefőztél hagyd állni húsz percig, amíg hül egy kicsit, és a szádban forgass meg minden kortyot, mielőtt lenyelnéd. A meleg/langyos tea jól esik a sebre, és a hatóanyagokból is több jut be.
2012. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :) most bevettem egyet már hat is! de többet nem szeretnék így ha holnap is ennyire fog fájni akkor kipróbálom a szegfűszeget.
2012. nov. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!