Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttöl kezdtetek el...

Hányadik héttöl kezdtetek el igazán hizni? Hány kg-ot hiztatok a terhesség végére? Lettek terhességi csikok a hasatokon és melleken?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok, terhességem elsö 12 hetében fogytam, mert sokat hánytam, de azóta visszajött az étvágyam és visszahiztam a 3 kg-ot amit leadtam! Nagy az étvágyam kiváncsi lennék hány kg hízásra számithatok! 168 cm és 59 kg vagyok! Köszönöm

2012. nov. 21. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
terhesség alatt havonta 1-1,5 kg hízás megengedett. Összesen a 9 hónap alatt pedig kb 10 kg hízás
2012. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia!én 52 kgmal kezdtem de sokat hánytam igy a 16.hétre 46kilo voltam..nekem ugy a 20hét körül kezdet csak látszani a poci most 29hetes vagyok és 56 kilo a doki szerint normális...én kenem a pocakom és a mellem is.ez utóbbi sajnos igy is csikos lett mert A-s kosárból lett hirtelen C...meg nekem a combom és a fenekem de ez azért mert h a terhességem elött 44 kilo voltam(táncoltam)és utána fél év mulva ugye 52 akkor terhes lettem és amit már irtam...ugyhogy a súly ingadozás miatt.kenni kell és akkor elvileg nem lesz vagy ha igen akkor se lesz durva és idövel nem lesz szembetünö sem.Am asszem 9-15kilo között a normális súly gyarapodás.
2012. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem félidőtöl indult meg nagyon a súlyom. 30. hétig híztam 10 kilót, aztán még 6-ot, így lett a végére 16. Az eleje nekem is így volt mint neked, hogy lemet 3 kiló, és az jött vissza a 20. hétre.

De nem biztos, hogy nálad is így lesz!

2012. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a pocakom már most nagy és a melleim mindig is nagyocskák voltak na de most durvák, többi testrészem még türhetö állapotban van, köszi a válaszokat
2012. nov. 21. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
168centi vagyok,52kilóval kezdtem.Elején fogytam hányás miatt.De már 78kiló vagyok,Hasam nem lett csíkos hanem a derekam,hasamat kentem szorgalmasan,derekamat nem.Kenjed majd a derekad,vagyis ott két oldalt:)Ja!A krémtől kijött valami kiütés a hasamon,sztem megunta a bőröm az egyfajtát,mert kezdetektől ezzel kentem.39hkm
2012. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

170 centi magas vagyok 92 kilóval kezdtem a terhességet 5 kilót szedtem fel. Így 8 kiló mínusszal zártam a terhességet.

Nem lettek csíkjaim pedig számítottam rájuk, mert tinikoromban lett egy jó pár.

2012. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 16+1 hetes terhes vagyok,és én nem fogytam semmit sem a terhességem elején.Szóval én folyamatosan híztam.Akkor is tudtam enni,amikor nagyon erős hányingereim-émelygéseim voltak.Hányni egyszer sem hánytam,lehet,hogy ezért sem fogytam semmit.Szóval most tartok 4-5 kg plusznál,nem tudom,mennyi leszek a végére,de már most gurulok.160 cm vagyok,és a legutóbbi tanácsadáson (14+6 hetesen) voltam 82 kg 40 deka.Olyan 77-78 kg-al kezdtem a terhességet.
2012. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

164cm vagyok, 51kg voltam az elején, most 70kg! Semmi csíkom nincs! Pocim mérete: 103cm

38hkm

2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sziasztok. Én 165 cm és 56 kg-val kezdtem. Az elején nem is híztam, nem is fogytam a 16. hétig semmit, aztán hipp-hopp a 22. hétre feljött 10kg, ami utána megint stagnált egy jó ideig (ami azt jelenti, hogy lényegében fogytam, mert a babó viszont nagyot nőtt). Most tartok 14 kg plussznál, de mondjuk az elmúlt egy hónapban csak fekszem, mert veszélyeztetett vagyok, és az étvágyam is megnőtt (unalmamban eszek :)). Kíváncsi vagyok így mennyi lesz a vége... 34 hkm
2012. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja, és egyelőre úgy néz ki nincsenek csíkjaim, de az még várathat magára (mondjuk az eleje óta kezelem: dörzsölés é kenés). A cicijeim viszont kicsot csíkosak. Nem volt túl nagy, most viszont elég termetes :). Utolsó voltam
2012. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!