Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém korai magzatmozgást...

Extrém korai magzatmozgást mikor lehet érezni? Többedik terhesség.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
9-10 héten.nekem 3. baba. mindenki azt mondja h ez lehetetlen..pedig mivel tudom h miről van szó,így nem tévedek.
2012. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
3. gyerek, 4. terhesség 12 hét től egyértelműen érzem:-) 24 hkm
2012. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is éreztem már a 9. héten, nekem is azt mondták lehetetlen. Pedig az tényleg a babu volt... Én tudom mit éreztem és nem más. Első baba :)
2012. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
5 héttöl, csak kamu, komolyan létezik olyan hogy érzik a babát már a 12 héttöl, azt én is éreztem, 3 gyerekem van, most várom a 4.-iket de 12 hétnél hamarabb még sosem éreztem, szóval 9 héten kicsitt durva mivel a magzat még csak 2-3 cm szóval eléggé furának tartom hogy olyan korán érezni lehet, persze én nem azt mondom ezzel hogy akik érzik azok hazudnak, nem hazudnak, de lehet több hetes terhesek csak valamit rosszúl számolnak, mert gondoljuknk bele 9 hetesen 2 cm magzattal nem sokat lehet érezni
2012. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
elsö babávl 9-ik héten az lehetetlen, bocsi de még orvos szerint is lehetetlen érezni, ugyan a magzat már 6 hetes korában mozog oda bent, de 2 cm a 9-ik hétben a méhed pedig 6-7 cm körül azt még lehetetlen érezni, túl kicsi
2012. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy gondolom, hogy csak azoknak lehetetlen, akik nem érzik. Semmi sem lehetetlen. Aki érzi az érzi. Hiába mondják sokan, hogy lehetetlen, ha akkor is van olyan aki érzi.
2012. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Fúúúúú a sok okos... Ha valaki a 3. babát már 9 hetesen érzi miért nem lehet neki elhinni? Nekem még nincs ilyen tapasztalatom mert még csak az elsőt várom de felháborít, hogy némelyikőtök annyira okos, hogy körülöttetek mindenki buta csak ti nem. Én elhiszem, nekem is volt egy ismerősöm aki a 3.-at már 9 hetesen érezte.

20hkm

2012. nov. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
9, lassan 10 hetes vagyok, és napok óta mintha érezném a babát... Második baba amúgy, az elsőt 14 hetesen éreztem. Már azt hittem, meghülyültem, de ezek szerint előfordul ilyen :)
2012. nov. 22. 18:57
 9/19 JnéAni válasza:

Én nem tudom eldönteni, hogy mit érzek, mert várom is, hogy újra teherbe essek. És félek, hogy az agyamban nincs valami rendben. :(

Az előző mensesem szinte semmi nem volt. De annyira nem, hogy ha a higéniára nem figyelnék, akkor kb. napi fél tisztasági betét. :( (az első kisfiamnál is így volt)Teszteltem, de negatív lett. Viszont 2 napja mintha mocorgást éreznék. Így nem tudom hány hetes vagyok. Holnap tesztelek, hogy akkor én is nagyon korán kb. 8. héten éreztem először a legkissebb MAnót, vagy már képzelődök!

Volt olyan ismerősöm aki már tényleg 8. héten érezte a babáját. Monjuk nem első terhességnél, de ha te érzed, az nagyon klassz! :) Sok boldogságot a babához!

2013. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10hét1 nap.... este buborék pukkanás... biztos vagyok benne ,hogy baba volt 3. babám :-)
2013. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!