Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem életem egyik...

A terhességem életem egyik legstresszesebb időszaka. Mit tegyek, hogy ne stresszeljek ennyit?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött minden,hogy a vőlegényemet kiakarja toloncolni a bevándorlási hivatal,mert nem jelentette be a lakcímcserét,mikor egyik városból a másikba mentünk (ezelőtt mindig a csapatja rendezte neki,de most egy amatőr klubban játszik és ő van egyedül külföldi),önhibán kívül történt.Terveztünk/tervezünk házasodni,de december 5-ig van engedélye itt tartózkodni és még nem sikerült kérnünk időpontot a papírok beszerzése és fordítása miatt.Becsületesen dolgozó férfi és remek vőlegény.Azóta ügyvédhez járunk,non-stop ügyeket intézünk,városból-városba utazunk és én még dolgozom is,3 héten belül lesznek vizsgáim.

Az utóbbi 2-3 hétben nem telt el úgy éjszaka,hogy ne lett volna vizes a párnám.

Baj,ha ennyit stresszelek?Ártok vele a babának?

27 km


2012. nov. 21. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
magnézium. Annak nyugtató hatása van, emellett szedhetsz sedatif pc-t is, ami homeopátiás nyugtató, de azt inkább éjszakára ajánlom, hogy végig tudd aludni az éjszakát és ne ezeken agyaljál.
2012. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!