Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem alatt most nagyon...

Terhességem alatt most nagyon fáj a korábban baleset során megsérült szeméremcsontom és a csípőtájékom. Ez normális?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok. 5 éve volt egy autóbalesetem amikor is megrepedt a szeméremcsontom, a keresztcsontom és a medencecsontom. Szerencsére nem volt elmozdulás igy nem műtöttek, magától összefort csak feküdni kellett. Most hogy terhes vagyok nagyon fáj a szeméremcsontom és talán az izmok is körülötte meg az egész csípőtájékom. Sokszor alig birok megfordulni az ágyban. Ez normális?Mi lesz később ha hízok és nő a pocakom?
2007. szept. 1. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a tágulás miatt lehet. Nekem irtózatosan fájt a csípőm, ahogy növekedett a baba.

2007. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben szokták ajánlani a hasfogó pántot.De én ugy tudom hogy az ilyenféle balesetek,beleszólhatnak majd a szülésbe,szerintem mindenkép kérdezd meg a dokidat.Grat a babához:)
2007. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!