Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok nagyon sokat kell pisilnem,lehet hogy a babák annyira nyomják a húgyholyagot hogy úgy érzem bepisilek de csap pár csepp jön ki,felvázva biztos nem vagyok állandóan két zokni van rajtam nagyon vigyázok hogy ne legyen semmi bajuk

2012. nov. 26. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
17. hét környékén nálam pont hogy megszünt a többszöri pisilés, bár eleinte sem volt azért vészes. Jelenleg 21 hetes vagyok és most sem járok többet pisilni mint egy átlag ember. 8órás meló alatt egyszer megyek el és talán otthon még kétszer... Lehet hogy rossz helyen vannak jelenleg a babák bár szerintem ahhoz még picik hogy ennyire nyomjanak bármit is. Említsd meg legközelebb az orvosnak. Ha felfázás lenne az fájna. Amúgy a terhesség elején annyira rágörcsöltem, hogy elalvás elött elmenjek még utoljára pisilni mert félek kijárni éjszaka, hogy 8 óra után kb 10szer voltam pisilni mert úgy éreztem bepisilok... Aztán szépen leszoktattam magam róla mert borzasztóan idegesítő volt. Próbáltam nem a pisilésre gondolni és kész.
2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem normális én 26hetes vagyok óránként járok pisilni lenn van a baba és van úgy hogy ha mozog és nem jó helyen rúgdos sokszor azt érzem el sem érek a wcig aztán mire oda érek meg egy két csepp van csak!
2012. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!