Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha későn derül ki a terhesség...

Ha későn derül ki a terhesség ( 18. hét) milyen plusz vizsgálatokat érdemes elvégeztetni? Járt valaki így?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... nagyon elbújt a babád. Szerintem ha eddig nem történt semmi, akkor nem kell plusz vizsgálatokat végeztetned a kötelezőkön kívül. Ha az ultrahangon mindent rendben találtak és a vér és vizelet eredmények is jók, akkor szerintem minden rendben van.
2012. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De azt hogyan nem vetted észre, hogy 4-5 hónapig nem jön meg?
2012. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a számok alapján 13 hetesnek kell lennem,mivel augusztus 22-én volt meg utoljára, de olyan furcsán érzem, mintha mozogna, harmadik baba, tehát valamit konyítanom kellenne hozzá, de eszméletlenül puffadok is, és kötényhasam is maradt, tehát nem tudom, hogy nem-e csak beképzelem. Holnap megyek ultrahangra, csak kíváncsi vagyok ha esetleg így jártam mire figyeljek
2012. nov. 27. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 19 hetesen derült ki (fogamzásgátlás és - teszt után, vérzéssel cisztának indult...)Nincs semmi plusz vizsgálat, mert mindenről lemaradtál, amit időre kell...Esetleg csináltathatsz egy alaposabb genetikai UH vizsgálatot, de érdemben már ott se tudnak mit csinálni...minden vizsgálathoz késő már. Én 36 hetes vagyok, remélem minden rendben lesz Nálatok is! :-)
2012. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!