Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj, ha 11 hetesen...

Szerintetek baj, ha 11 hetesen nem érzem magam terhesnek? A heti 1 émelygős napon és az állandó fáradtságérzeten kívül nincs semmi tünetem, és aggódom, hogy minden rendben van-e!

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
óóó, én irigyellek. :) biztos minden rendben van, ne aggódj. egyszerűen ilyen alkat vagy. mikor voltál utoljára dokinál?
2012. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, normális. Én a 12.héttől érzem ezt, de attól még minden rendben van.
2012. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam, akkor volt 37 mm. Jövő héten szerdán kell mennem a 12. heti uh-ra!
2012. nov. 28. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod,teljesen normális!!A legtöbb kismamánál a 12. hétre elmúlnak a tünetek,mivel a szervezeted hozzá szokik a terhességi hormonokhoz.Én sem érzem magam terhesnek a 11-12. hét óta.Se émelygés,se hányinger,a mellfájdalom is már csak nagyon ritkán jön elő.

Szóval ez teljesen természetes,minden rendben van veled.A következő lépés amiből újra érezni fogod,hogy terhes vagy,az az lesz,amikor megmozdul a babád :)

Én már kezdek érezni valamit,bár nem biztos,hogy ő az,csak bízom benne.

Boldog babavárást!!


17+1 hkm

2012. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 28. 12:01
 6/7 gabszem ***** válasza:
nálam is ilyen volt, de nekem 7-8 hetes koromig volt csak étvágytalanság. Kb a 12-13. héten kezdett csak látszódni a pocakom kicsit, addig nem éreztem hogy terhes lennék :)
2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj! Igaz, eddig nekem sem volt semmi, nagyobb volt az étvágyam, de most, hogy 7 hetes vagyok, émelygek, hatalmas lett az étvágyam, fáradékony vagyok és néha szédülök... Amin csodálkozok, hogy az én melleim nem feszülnek, legalábbis nem kellemetlenül. Inkább kellemesen, és nőttek is már picikét. :)
2012. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!