Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárban szülök. Kórházban...

Februárban szülök. Kórházban rövidujju hálóing is elég? Gondolom a babák mellett azért fűtenek. Milyen hosszút érdemes venni?

Figyelt kérdés
(térd alatti, feletti). A köntöst gondolom arra használtátok amikor jöttek látogatók,vagy sétáltatok- abból milyen vastagot,hosszút érdemes bevinni? Mi volt nektek kényelmes?

2012. nov. 28. 13:51
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Szintén februárban szültem,nagyon meleg volt:( Rövid hálóingem volt,sima pamut.Köntös nem kellett,mert látogatókat be sem engedtek.Látogatók miatt érdemes köntöst bevinni,de abból sem kell a vastag.Térd feletti volt a hálóingem.
2012. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Térd alatti hálóing, ha este alszom, a hálóing rámcsavarodik, felcsúszik, kitakarózom, és kivan a fenekem.

Na meg nem voltam egy nádszál, ne nézze senki sem az én narancsbőrös, zsíros combomat!

Ha az ágy szélén ültem sem kellett húzogatni, hogy ne legyen ki a bugyim

2012. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is rovidujjut vigyel, nagyon tudnak futeni.
2012. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én és a barátnőm is télen szültünk és nem ugyanabban a kórházban. Egyik helyen sem volt hideg, hogy felülről nagyon öltözni kellett, inkább csak a látogatók miatt volt a "takargatás"

Egyikünk sem szereti a hálóinget és nem is hordtunk. Ezt tapasztaltam más kismamáknál is.

Sokkal kényelmesebbnek tűnt egy nagyobb póló és hozzá cicanadrág, vékony melegítő, leggings... Ehhez is passzol a köntös, vagy egy kardigán.

A szoptatás miatt pólóban is lehet nagyobb kivágásút, vagy nyaknál gombosat kapni.

Most is babát várok és ugyanúgy nem tervezem a hálóinget.

2012. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz csatlakozom, én sem hálóingeztem egyik gyerekemnél sem. Császáros voltam, de pizsamában aludtam, napközben pedig egy csinosabbfajta melegítőgatyában voltam.

Őszintén szólva, szoptatós pólóm meg egyéb cuccom sem volt, felhúztam a sima pólót mell fölé, oszt' hajrá. Persze ehhez az is kellett, hogy a kórházban mindezt megengedjék, és az, hogy a szobába nem jöhettek látogatók, senki előtt nem kellett takargatnom semmit.

2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

26 fokot mondanak a kórházba, hogy a bébik ne fázzanak.

Nálunk itthon 21 fok van, úgyhogy nekem tuti melegem lesz, így én csak rövid újjút viszek, egy hosszú újjút is, mert az is elölgombos :)

Köntöst a folyosóra viszek, azok mindig huzatosak + azt tanácsolták, hogy szoptatáshoz is jó, jól összehajtogatod és alá tudod támasztani a derekad vele, vagy a babát rátenni a szoptatáshoz illetve ha nagyon alacsony a párna is jó szolgálatot tehet az alváshoz. Szóval hasznos lehet sok szempontból :) Én hosszút viszek és aránylag meleget.

2012. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg combközépig érő selyemhálóing, hasonló selyemköntössel? Én azokat imádom, de nagyon magamon.:)
2013. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Novemberben megszültem.

Saját tapasztalat alapján rövid újjú, vékony és középhosszú hálóingek lettek a hasznosak, tényleg nagyon meleg volt bent a kórházban. A folyosóra vastag köntös.

2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Selyemhálóing nem jó?:D Most komolyan kérdezem ám. Ha egyszer majd a távoli jövőben, ha gyerekvállalásra adnám a fejemet, biztos abban lennék a kórházban. Sajnos vagy nem sajnos, én nem tudok másban aludni. Vagy ebben, vagy semmiben.
2013. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!