Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki a zalaegerszeg...

Volt már valaki a zalaegerszegi kórházban genetikai vérvételen?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, h mennyi idő, míg elkészülnek a véreredmények?

2012. nov. 29. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában 2 hét.

Az AFP 2 hét alatt volt kész és a védőnőnek küldték.

Az első terhességnél rossz lett az AFP, és megismételték + ultrahang és az is 2 hét volt

2012. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem AFPre gondoltam, hanem teljes genetikai vérvételre!sajnos már kétszer elvetéltem és emiatt megyünk! :(
2012. nov. 29. 22:14
 3/6 tkata81 ***** válasza:

Mi azért voltunk a férjemmel, mert nem akart összejönni a baba. a vérvételnek az eredménye 2 részben lett meg, az egyik része 2-3 hétre, de meg kellett várni a többit is, az több mint 2 hónap volt. utána foglalkoztak velünk ismét...(már ha azt annak lehet nevezni) nekem nem jók a tapasztalataim a genetikáról.

nem lehet hogy magas a TSH-d? endokrinológus nézett?

2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, minden eredményem jó, ez a kettő van már csak vissza!endodokinál is voltunk!
2013. jan. 5. 13:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, ma voltunk, és mondták, h mivel újra babát várok, ezért felgyorsítják a laborba a dolgokat, és egyből küldi az eredményt 2 héten belül, addig is kaptam vérhigító tablettát, mert valószínű ez lesz a probléma :) Azért, örülök h nem kell 2 hónapot várni az eredményre :)
2013. jan. 7. 17:55
 6/6 tkata81 ***** válasza:
drukkolok, hogy ez legyen a megoldás és most minden rendben legyen!!!!!
2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!