Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Teljesen össze...

Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

sziasztok.2 éve próbálkoztunk babát össze hozni.orvosnal voltam minden rendben volt uh alapján,volt pè-èm is.gondoltuk utolsó próbakènt iszom a cickafarfűteát plusz palástfű keverèket,plusz mèhmempö

nem eröltettük a babát annyira,h jobban kivizsgáltassuk magunkat,mert viharos volt mindig is a kapcsolatunk,de szerettük egymást ès azèrt babát is nagyon akartuk.október 25.-èn volt meg utoljára,ittam is a sok teát,hát össze vesztünk menszesz elött majd 1 hèttel haza is költöztem,nem akartunk bèkülni...persze nem jött meg nem várt utan egy nappal pozit teszteltem.kibèkültünk,vissza jöttem,de azota is csak veszekszünk...nagyon feszült vagyok,õ ugyfogalmaz,h idegbeteg,ès h emiatt már ki is szeretett belőlem at uccsó fèlèvben.minden vita alkalmával azt hallgatom,h gyűlöl ès takarodjak abortuszra,mert nem vagyok anyának valò sem.mit tegyek??a baba volt minden álmom,.ölessem meg mert az apja egy bolond?és uGye a legrossszabb.h nem merek igy orulni sem neki.


2012. dec. 2. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egyedül el tudod tartani vagy a szüleid segítenek akkor ne vetesd el. Én nagyon abortusz ellenes vagyok. De neked kell tudnod az anyagi háteredet. Mi is rég próbálkozunk és eddig nincs siker. De én nem vetetném ha igy lenne és el is hagynám.
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a terhesség és a hormonok miatt vagy feszültebb, amit a párodnak illenék megérteni. :(

Nem tudom megmondani, hogy mit csinálj, de egy biztos: én nem maradnék együtt egy ilyen emberrel, még a gyerek kedvéért sem.

És az is biztos, hogy nem mennék abortuszra, hiszen a baba nem tehet semmiről...

Nem könnyű egyedül felnevelni egy gyereket (tudom, mert én is ezt teszem - azzal a különbséggel, hogy az én férjem meghalt, amikor a babánk még egy éves sem volt)

De meggyőződésem, hogy állandó veszekedés és gyűlölet sem jobb környezet.

2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne vetesd el.
2012. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
es ma vita utan azt kiabalta az emeltre,h barcsak elvetelnek.most gondolkozok,h milyen ember is hiszen akartuk terveztük,vártuk.... anyagilag nulla vok.nincs kire tamaszkodjak...
2012. dec. 2. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen emberrel maradtam együtt, ma már négy gyerekünk van.

Hülyék hisztisek ezek, be vannak tojva a gyerek miatt. Majd megnyugszik.

2012. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen...igen.én is szeretem,öt is meg a pocilakót is.mindig azért bèkültünk mert bíztam benne,h megváltozik a sok kis hülyesége...de nem.úgy érzem tényleg nem szeret màr.en is abortusz ellenes vok,de nem tudnám eltartani....en neki akarom a legjobbat..m
2012. dec. 2. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:
mÉRT HA KINYUVASZTOD AZ JÓ NEKI?
2012. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vetesd el,örökre bánnád,hidd el!Majd úgyis lesz valahogy,biztos,hogy szeret téged,beparázott a baba miatt,természetes férfi reakció:)
2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem megy másként akor se vetesd el hanem add örökbe gondolj bele hány olyan ember van aki mindent megadna egy saját gyermekért de nem lehet nekik és az utolsó dolog amibe tudnak ők is kapaszkodni az az örökbe fogadás


Szüleidre sem tudsz támaszkodni??

2012. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló! Már ne is haragudj,de szerintem az cseppet sem természetes férfi reakció,hogy "takarodjon abortuszra" és hogy "bárcsak elvetélne". Ezek nagyon súlyos szavak!! Ilyet egy Apa nem kívánhatna a gyermekének még akkor sem,ha éppenséggel nagyon össze vannak veszve az asszonnyal!

Szerintem hagyd ott,bárhogy is lesz majd,mert egy ilyen ember mellett nem maradhatsz várandósan. Ha már bevállaltad a babát annak ellenére,hogy mindig is veszekedtetek,akkor legalább most légy erős és merj lépni!!!


23 hetes,ikres kismami

2012. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!