Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőletek megkérdezte az orvos...

Tőletek megkérdezte az orvos hogy megtartjátok e a babát amikor először mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 22:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Tőlem meg, és pofátlanságnak tartottam.
2012. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem is megkérdezte. Azért szokták, mert a papíron nem mindegy mi van.
2012. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ezt értem,csak ha valaki abortuszt akar az egyből megmondja.....nem?! Legalábbis szerintem.


Engem kicsit lesokkolt mikor odamentem(hatalmas boldogsággal),és nekem vágta hogy meg fogom e tartani!

2012. dec. 2. 22:43
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk is úgy zajlott a beszélgetés h megkérdezte milyen panasszal jöttem. Rávágtam panaszom az nincs egyáltalán kisbabát várok :) Vigyorogtam mint a vadalma és hozzátettem már nagyon vártuk. Rávágta h akkor vetkőzzek le és üljek fel ugye a székbe míg öltözködtem le tőlem is megkérdezte h meg akarom-e tartani. Kicsit lesokkolt a kérdés azt hittem egyértelmű voltam. De hát sajnos olyan világot élünk ahol már szinte csodaszámba megy ha vki örül a terhességnek és nem abortuszra megy... Nem vettem sértésnek csak meglepődtem.


26hkm

2012. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Tőlem is megkérdezte a doki,hogy megtartjuk-e.. Szerintem nincs ebben semmi kivetni való, mert ezt azért kell tudnia. Ő is úgy viszonyul a dologhoz..
2012. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem pofátlanság, hanem neki ezt a kérdést fel kell tenni. Protokoll. A "hatalmas boldogság" meg a "vigyorogtam, mint a vadalma" neki nem mérvadó, ő orvos, nem családtag, h érzelmeskedjen.
2012. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem is megkérdezte, de kicsit finomabban. Mondtam neki, hogy azért jöttem, mert pozitív lett a tesztem, erre ő: "És ennek most örülünk?".
2012. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Az én orvosom azt kérdezte, hogy terveztük-e. Ez egz kicsit finobabb volt, mintha azt kérdezte volna, hogy megtartom-e, vagy nem.
2012. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

3 gyerekem van. Az orvosom SOHA nem kérdezte meg, szóval nem hinném, hogy protokoll, mert ő nagyon precíz, biztos megkérdezné, ha kellene.


Sőt, most jövök rá, hogy az első gyerekemmel az első vizsgálatnál még másik orvoshoz jártam (aki aztán nyugdíjba ment, ezért váltottam), de ő sem kérdezte meg.

2012. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém megkérdezte, és el is magyarázta, hogy azért kérdezi, mert nem kell nagyon sietni a következő ultrahanggal, ha mindenképpen megtartom, mert a terhesség idejének pontos megállapítása akkor halasztható :)


Meg jobb minél kevesebbszer ultrahangozni.


Szerintem is meg kell kérdeznie valahogy. Mert ha el kell venni, akkor ugye ott az időkeret.

2012. dec. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!