Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelytablettát...

Utrogestan hüvelytablettát kaptam . Az lenne a kérésem, hogy a tabletta ha már hatott akkor tisztálkodásnál ki lehet öblíteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg lefekvés előtt használtam és utána nem mozdultam meg.Elolvad odabent és ha kimosod szerintem nincsértelme használni.Nekem bevállt jól megtapadt a placenta , pénteken már császároznak és a kezemben foghatom ha már felébredtem az altatásból.Minden jót.
2009. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ha utrogestant kapsz, nem lehet intim zuhanyt használni. Nekem is kellett "szednem" és az orvos külön felhívta a figyelmet rá. A 14 hét végéig kellett használni.

Sajnos ezt a 2-3 hónapot el kell viselni ilyen maszatosan. Kitartást hozzá!

2009. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az első válaszolónak sikeres szülést és jó babázást kívánok:)
2009. aug. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!