Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nem tudom most van az...

Hogy nem tudom most van az aktusunk után 8 napja és most kell hogy megjöjjön és semmi. És az normális hogy 2 óránként éhes vagyok és a melleimet nehéznek érzem és érzékenynek és folyamat 1 óránként wc-re járok. Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tesztet még nem csináltam. Várom válaszotokat. Köszönöm.
2012. dec. 7. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 8 nappal még nem igazán lehetnek tünetek. Néhány napos késés belefér. Nem írtad, hogy amúgy rendszeres ciklusaid vannak-e, illetve hogy védekeztetek-e, szeretnétek-e babát. Az éhség, mellérzékenység és gyakori pisilés másnak is lehet tünete, így önmagában nem jelent semmit. Aktus után kb. 14 nappal lehet először próbálkozni teszttel, hogy kimutassa a terhességet, de még az sem 100%. Tehát jövő hét elején, ha addig nem jön meg, akkor már próbálkozhatsz egy teszttel! Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél!!! :)
2012. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Én aktus után 8-10 nappal már éreztem,hogy valami más, mint eddig, pedig nem számítottam rá. Ezek a tünetek valóban lehetnek mástól is, de a terhességtől is, mint nálam. Aztán, hogy ez csak egy női megérzés volt e vagy valóban érezhettem azt nem tudom, de.. éreztem és tudtam! Néhány nap múlva tesztelj!
2012. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 nappal utána még be sem ágyazódott a baba szóval nincs miért terhességre utaló tünetnek lennie...leghamarabb ha már beágyazódott és utána jóval jelentkeznek tünetek. Amíg nincs baba nincs miért...Szerintem csak képzeled kicsit próbálj meg ne gondolni rá. Mi is mikor elkezdtünk próbálkozni annyira akartam első hónapban h mindenre azt hittem tünet pedig nem. Igaza van az első válaszolónak várj még 1 hetet és reggeli pisiből tesztelj ha addig nem jön meg.


28hkm

2012. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!