Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandosan lehet édesítőszert...

Várandosan lehet édesítőszert fogyasztani?

Figyelt kérdés
Pl. Canderert.
2007. szept. 3. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom hogy nem lehet.De nem bizti.
2007. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy lehet- e , de a barátnőm amikor terhes volt, éppen Canderellel édesítette a kávját, teáját, meg mindent.
2007. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn is úgy tudom,hogy nem ajánlják,de nem is tilos.

Ha tudod,próbáld gyümölcs cukorral hejettesíteni a cukrot is,és az édesítöt is.

Gratula a babához.

2007. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet, de inkább próbálkozz a barna cukorral.
2007. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az aszpartam miatt a Canderelt nem javasolnám.

A barnacukor javaslom én is. Én évek óta azt használom a (normál) finomított fehér cukor helyett. Drágább ugyan, de egészségesebb és ízletesebb is.

2007. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom megmondani, de az édesítőszerekben a következő édesítő anyagok találhatóak: aszpartám, aceszulfám-K, xilit, szacharózok. Ezekre keress rá valahol, hogy milyen hatással lehetnek a magzatra. Én speciel néha használok édesítőt, teába azt teszek, mert nem akarok nagyon elhízni, de nem iszom naponta teát, szóval ha valaki naponta kávézik, teázik, az mindenképpen nézzen utána.
2007. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nekem is probléma!

Nem tiltják konkrétan sehol, de ennek ellenére én nem merem használni, hiszen mégiscsak egy vegyszer!

Inkább cukrot teszek a reggeli teámba, ez se túl egészséges, de napi egy kanál cukor szerintem még nem olyan nagy baj!

Én nem használom, bár az unokatesóm használt édesítőszert a terhesség alatt, és emmi baja nem lett a picinek.

Még úgy gondolom, hogy nem túl jó vegyszerekkel "táplálni" a babát.

2007. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!