Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok....

10 hetes kismama vagyok. Voltam ma ultrahangon és ott azt mondta a doki, hogy az ülőmagassága 30 mm. Ez megfelelő?

Figyelt kérdés
ilyenkor már megvan a köldök zsinor is igaz? szombat óta egy kicsit fáj lent a hasam! ez mitől lehet? az orvosom azt mondta hogy mindent rendben talál szépen növekszik! minden rendben lehet igaz????
2007. szept. 4. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasad azért fájhat mert növekszik a méhed az uóteljesen normális.
2007. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj az orvosod nem fog becsapni. Biztos hogy minden rendben van. A mérete tökéletes. A hasfájás nálam is jelenkezik de ez csak azért van mert nő a baba a méheddel együtt. Sok szerencsét! Egy 13 hetes kismama.
2007. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!!Az én babám 31mm volt a 10 hetes UH-n.Szerintem minden oké!A hasam nekem is fáj!Ne idegeskedj!Minden rendben van!


Egy 15 hetes kismama

2007. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. a következő oldalon követheted hétről hétre a magzatod fejlődését. [link] Sok sikert! 9 hetes kismama
2007. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hasad azért fáj, mert alakul, fejlődik a baba. Nekem 12 hetes UH-n már 61mm volt az ülőmagasság. Most alakulnak a szervei.

Az alhasi fájdalom (persze nem nagy) normális, mert növekszik a csemetéd illetve csinálja magának a helyet a pocakban.

2008. jan. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!