Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véres a székletem tegnap óta,...

Véres a székletem tegnap óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
:( 10 hetes terhes vagyok. szerintetek nagy a baj?
2007. szept. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Lehetséges hogy aranyér miatt van de ezt én se tudhatom biztosan(bár valószinü)szerintem kérdezd meg a dokid.Grat a babához:)
2007. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Nem szeretnélek megijeszeni,de a véres széklet jelentheti azt is,hogy vérzik a gyomrod.

Mindenféleképpen minnél elöbb menj orvoshoz.

2007. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is elmentem orvoshoz, mert fájt ha wc-re mentem és vérzett is. Se vérvétel, sem vizsgálat, hanem adott egy kenőcsöt aranyér ellen. Persze nem használt. ELkezdtem szedni a béres gravidát, és elmúlt a vérzés és a fájdalom. Azóta semmi bajom nincsen, ezért feltételezem, hogy vashiány, vagy egyéb vitamin hiány volt az oka. A vérképem elég csillagos volt akkor.

Ha orvoshoz mész ezt a lehetőséget is vesd fel, mivel lehet vashiány okozza. Egyébként én is ennyi idős terhes lehettem, amikor jelentkezett a probléma.

SOk sikert a babához!

2007. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kemény a székleted? Lehet hogy azért!

Állítólag, ha sötét a vér rajta akkor a gyomorból vagy felsőbb bélszakaszból jön, a világosabb, netán friss vér van rajta, akkor alsóbb bélszakaszból/végbélből/netán végbélnyílásból. Rengeteg oka lehet! A kemény széklettől kezdődően ezer féle dolgon át! Meséld el a dokidnak!

2007. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
ez annyira egyszeru!Menj orvoshoz, ha ver van,valami nem okés!
2007. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!