Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok....

9 hetes kismama vagyok. Nagyon nehezen viselem, szinte mindent kihányok. Még a terhesség elött elkezdtem terhesvitamint szedni, amit most is szedek, mivel mindent kihányok nemtudom felszívódik e igy valami?

Figyelt kérdés
igyekszem sok zöldséget, gyömölcsöt, gyümölcslevet enni, inni,de sokáig az sem marad meg bennem.kap igy a babó elég vitamint?
2008. máj. 28. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj, elveszi ő, ami neki kell. Arra próbálj figyelni, hogy elegendő folyadékot igyál, ki ne száradj. Én is végigrókáztam az első 12 hetet, de nem lett semmi gond.

Vitaminból ajánlom a Flavon kids-et, mert az azonnal, a nyálkahártyán keresztül us felszívódik és többet tud, mint az Elevit vagy hasonlók. Tapasztalatból mondom. Sokaknál bevált, nálam is.

A kajákat tekintve nekem leginkább a kefir volt hajlandó bennmaradni, ráadásul abban rengeteg tápanyag is van. Sem azelőtt, sem azóta nem tudtam megenni, de akkor ez volt a legjobb. Ezen kívül a lassan elrágcsált almaszelet volt nekem jó és a szénsavmentes, citromos ásványvíz. Próbáld kitapasztalni, neked mi válik be.

Kitartás, nemsokára elmúlik a rosszullét, a 11 hét után nekem már egész tűrhető volt, a 12 után meg el is múlt.

Boldog babavárást!

2008. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baba elveszi ami magának kell!! Azért emlitsd meg a dokinak vagy a védönönek ezt a sok hányást mert kiszáradhatsz és legyengülhet a szervezeted! Még kórház is lehet belöle ahol kapsz infúziót stb.Gratulálok a babához! Kitartást!
2008. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Mióta hánysz ki mindent? Lehet kicsit szüneteltetned kéne a vitamin szedését, hátha változik valami! Én is nagyon rosszul voltam és Maternát szedtem, majd abbahagytam és egyből jobban lettem.
2008. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!