Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi várható a 10 hét után?...

Mi várható a 10 hét után? Hogyan bírtátok/bírjátok? Szívesen fogadnám a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek a 10 hete után? Nem teljesen értem.
2012. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 10. hét után vagyokpár nappal.

Eddig sokat volt hányingerem, de nem hánytam, fáradékony voltam, de vagyok is.

Pont ma mondtam a páromnak, hogy vége lehetne már ennek az időszaknak, eléggé nyűgös lettem és már nehezen viselem a rosszul léteimet.

Te milyen vitaminokat szedsz?

2012. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Szerencsére a sportolás miatt én nem érzem rosszul magam, bár este már fáradt vagyok. Jó, néha nyűgös is vagyok. :)

Magnéziumot szedek. :)

2012. dec. 30. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


11 hetes 5 napos vagyok, és mostanra érték el a rosszul létek a csúcspontot. Nm mondom hogy végighánytam de rendszeresen 90/60 a vérnyomásom, ami nehezen viselhető. Szag ételundorom van, hányinger öklendezés, 1szer hánytam és baromi fáradékony vagyok. Székrekedésem 2 hete van, péntek óta meg fejfájás :( Gondolhatjátok!



Ahogy írtátok én is nyűgös vagyok, és már nehezen viselem. :(Iszom a sok tejes kávét amitől meg az emésztésem baromi gyors. Elegem van. Sztem ez a 10-12 esetleg 13. hét ami a tetőpont.

2012. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is pontosan úgy érzem magam, mint az előző válaszoló!

10 hetes vagyok ma, 5. hét óta szörnyen érzem magam. Szóval már nagyon várom a 12. hetet, mivel az előző babámnál a 12. héten teljesen megszűntek a rosszullétek, ételundor, minden... Remélem most is így lesz, és nektek is ezt kívánom! :)

17 hónapos kislány anyukája és 10 hkm

2012. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!