Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan kérdezték már hogy...

Sokan kérdezték már hogy mennyivel szülés előtt száll le a has? Az enyém miért nem emelkedett feljebb? Ha valaki meglátná rögtön megkérdezné mikor szülsz már mert jól lent van a hasad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Én 35 hetes, de úgy érzem, mintha nem is nőne a hasam és totál lent van. Gondolom most fog még csak nőni, bár az első babámnál ilyenkor már kétszer ekkora voltam...nekem is sokan mondják, hogy lent van.

Szóval nem tudom, mikor kéne leszállnia, nekem már 3-4 hete ilyen.

2009. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem mindenki azt mondta egész pocakosságom alatt hogy lenn van nagyon a hasam,de újabban 2-3 hete elkezdett jobban lemenni,de még semmi jele h szülnék pedig már 40+4 hetes vagyok.a védőnőm azt mondta h nem is törvényszerű h leszáll a pocak.

boldog pocakosodást

2009. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ránézésre elég magasan van a pocim. Néha mutatom is a páromnak milyen fönt van. Pedig tegnap az orvos azt mondta, hogy a baba már nagyon-nagyon lent van annyira, hogy bármikor megrepedhet a magzatburok. Hát kívülről semmi jele...

36+5 hetes pocis.

2009. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12:00-ás válaszolónak üzenem,hogy nekem is azt mondta a doki 36 hetes uh-n h 1-2 hét és meglesz a kisfiam mert annyira lenn van,és be is van illeszkedve,meg ki is vagyok nyílva teljesen.ennek ellenére már a 40. hétben járok,és semmi jele h ki akarna bújni a kiskirályfim.


azért kitartás csajok,mert már mögöttünk van a több és nem elöttünk,és nemsokára mindegyikünk a kezében tarthatja a kisbabáját.


könnyű és gyors szülést,és boldog babázgatást mindenkinek.

a 40+4 hetes

2009. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként 30 hetes vagyok.
2009. aug. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!