Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mutattja még ki az...

Miért nem mutattja még ki az ultrahang a petezsákot hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
11 hó 24 volt meg utoljára a menszim , múlthéten pénteken csináltam 2 külömböző tesztett mind2 potitív lett, ma voltam dokinál és nem látott semmit se, viszont azt mondta lehet korai terhesgé és késöbb estem teherbe ezért nem látszik, mondta a laborba adjak le egy vizelet tesztett azért , holnap le is adom kiváncsi vagyok , viszont érzem magamon hogy az vagyok hányinger a mellem is érzékeny ez lesz a második babónk már nagyon régótta vártunk rá. Ma amikor haza jöttem csináltam megin egy tesztett pozitiv lett ez is . A doki mondta hogy menjek vissza 10 nap múlva hátha látni fog már valamit. Agódjak ? szerintettek ? Annyira szeretném ,szeretnénk mindanyian férjem kislányom is várja a kicsi tesóját.
2013. jan. 2. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem még nincs okod aggódni, reméljük később se lesz, több ilyen "esetet" olvastam már, aminek pozitív lett a vége!
2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2013. jan. 2. 14:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem hogy minden okés . :)
2013. jan. 2. 14:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Picike a terhességed. Nekem az utolsó mensim 2012. október 9.-én volt,

Pont mintha az én történetemet írtad volna le. Utolsó menstruációmtól számítva két hétre mentem orvoshoz, előszőr vizsgált nem érzett semmit majd hüvelyi ultrahangot csinált nem látott semmit, pedig már 6 hetesnek kellett volna lennem, rá három napra bementem maszekba egyik kórházba, ahol az orvos szintén nem érzett semmit vizsgálatnál, és nem látott semmit ultrahangon, csak egy picuri petezsákot ábrázoló képletet ez volt a papíron, de nem volt benne biztos, engem is riogattak méhen kívüli terhességgel, illetve azzal is, hogy nem tudott megfelelően beágyazódni el fogok vetélni, ezt követően 3 hétig minden héten mentem ultrahangra, ahol már egyre jobban látható volt, majd hat hetes 3. naposan már szívcsőpulzálás volt látható, mivel babucim két héttel később fogant nem lehetett az utolsó menstruációtól számolni. Most már 11 hetes lesz szombaton, és július 28-ra várom!:) Ne aggódj!

2013. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez az oldal szerint [link] 5hetes vagy. De orvos is mondta később fogant meg és azért nem látja még. Korán mentél még orvoshoz.
2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de jó köszönöm szépen akkor viszont ne másfélhét múlva menjek vissza mert fölösleges lehet . lehet 3 hét múlva kéne csak .
2013. jan. 2. 14:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat :)
2013. jan. 2. 14:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem nov. 28-an volt az utolso mensim. En ma vagyok pont 5 hetes, tehat te 4 nappal vagy csak elottem. En nem is terveztem a 7. hetnel hamarabb menni, pont ezert, eleg lesz vegigizgulni egyszer hogy lesz e vajon szivhang, mint hogy meg azon is aggodjak, hogy latja e vajon a petezsakot. Majd ird meg mi volt ha legkozelebb mesz.
2013. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha másfél hét múlva visszamész, akkor már biztos, hogy látni fogja a terhességet, mert egyértelműen pozitívak a tesztjeid.
2013. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen megírom mi volt másfélhét múlva :).

Nagyon sok aranyos ember van úgy láttom akik segítőkészek.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat.

2013. jan. 2. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!