Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délután negatív másnap reggel...

Délután negatív másnap reggel pozitív. Járt valaki így?

Figyelt kérdés

Ma délután teszteltem egy negatívat. Van remény hogy holnap reggel halvány pozitív lesz? Már 3 napja meg kellett volna hogy jöjjön. Folyamatos a mindjárt megjön érzés napok óta, pedig egyébként nem szokott ilyen lenni fél óránál tovább menstruáció előtt. Kicsit szédülök is néha, de a teszt negatív.

Volt valakinek konkrétan ilyen hogy délután semmi,és másnap pozitív?


2013. jan. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek mensi után hatodik napon lett pozitív. bármi lehet.
2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére este is és reggel is kimutatta a terhességet. A reggeli teszt a megbízható elvileg, mivel reggeli első vizeletből kell tesztelni. A helyedben 2-3 nap múlva próbálkoznék újabb teszttel, reggeli vizeletből.
2013. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Én mindössze 4(!!!) hetesen teszteltem és határozottan pozitív volt a teszt. Este csináltam. Tudtommal a mensi kimaradásakor már pozitívat kell tesztelni.


Én a 3 nap késést még nem merném a terhesség számlájára írni, nem tartod kicsit korainak?

2013. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

" Tudtommal a mensi kimaradásakor már pozitívat kell tesztelni.


Én a 3 nap késést még nem merném a terhesség számlájára írni, nem tartod kicsit korainak?" - ez csak nekem ellentétes?


Én kimaradt mensi előtt 4 nappal már pozit teszteltem, más hetekig nem tesztel pozitívat még utána. Ezt nem lehet ennyire egyértelműen eldönteni. Próbálkozzon, aztán ki fog derülni!

2013. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es, igen, ez csak neked ellentétes. Nincs benne semmi ellentmondás. Úgy gondoltam, hogy ha mensi kimaradásakor negatívat tesztel, akkor szerintem nem terhes. Az, hogy megjegyeztem, 3 nap késés elég gyakran előfordul és ritkán jelez terhességet, megint más dolog.


Miért kell belekötni egy válaszba? Válaszolj te is, a saját szemszögedből, én a saját tapasztalataim alapján írtam véleményt hogy SEGÍTSEK (és nem azért, hogy kötözködjek idegenekkel), úgyhogy ha megkérhetlek te is ezt tedd és ne az én válaszomra reagálj.


Biztosat csak az orvos tud mondani, a terhesség téma pedig minden nőnél más és más, ezért nagy butaság mások véleményébe belekötni. Ennek nem itt van a helye.

2013. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves második válaszadó. Nem értem a felháborodásod, mert ha visszaolvasod a saját véleményed, akkor rájössz hogy még magaddal sem értesz egyet, mert te korán tezsteltél, de én miért gondolom hogy már kell... Ezen kívül aki babát szeretne, az amint kimarad, tesztel, főleg mivel egyébként mindig percre pontos.

2013. jan. 4. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!