Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen gyakran szokott...

Kinek milyen gyakran szokott csuklani a babája, és kb meddig tart neki?

Figyelt kérdés
Az első gyerkőcöm nagyon sokszor csuklott, viszont hamar abbahagyta. A mostani terhességem alatt csak 2-3-szor csuklott még csak a Manó (most 36 hetes), viszont előfordul hogy majd egy órát csuklik szegény. Nem árt neki, ha ilyen sokáig csuklik?
2009. aug. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a kisfiam naponta 2-3* is csuklik és van hogy fél órán keresztül nem akarja abbahagyni,és ráadásul akkorákat tud csuklani hogy egy felnött is megirigyelhetné néha :)

nem árt neki,mert edzi a tüdőt.

boldog pocakosodást.

40+4 hetes

2009. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 38+4 napos vagyok és nekem is naponta többször csuklik már hetek óta. Mostmár egyre erőteljesebben csinálja a drága és van hogy hosszan,van amikor egész rövid ideig. Én nem aggódom mert igy erősödik a tüdeje,de azért néha sajnálom szegénykét:-)

Könnyű,szép szülést kivánok!

2009. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Dejó hogy föltetted ezt a kérdést!!Már én is akartam kérdezni.

Nekem is szokott csuklani vagyis azt hiszem,mert apró kis rángásokat érzek és úgy gondolom hogy ez az.Naponta többször csinálja és elég sokáig,ami néha már aggasztott.De akkor nem vagyunk egyedül és ezek szerint ez természetes.

Boldog babavárást mindenkinek!!!

29 hetes km.

2009. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanában napi 3-4-szer csuklik és átlag 5 perceket szokott csuklani. Én nem aggódom, gyakoroljon csak a kis Drága. 34 hetes km
2009. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32 héttől csuklik kb, és 5 perc átlagban. Most 36 hkm vagyok
2009. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!