Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combtő-csípő fájdalom 26 hetesen?

Combtő-csípő fájdalom 26 hetesen?

Figyelt kérdés

Régebben is előjött egész napos takarítástól, aludtam rá egyet és másnap nem volt semmi bajom. Szilveszter napján reggeltől estig főzés-takarítás-készülődés és estére megint nagyon fájt de gondoltam majd másnapra elmúlik ha alszom egyet rá. Hát nem! Azóta még jobban fáj, bicegve járok, nem tudok lépcsőzni, éjszaka a sírás kerülget amikor meg akarok fordulni az ágyban, reggel sírva fakadok annyira nehéz felkelni az ágyból, annyira fáj. A háziorvos reakciója: ez a terhességgel jár, tágul a medencém stb..., 35 hetesen már felkelni sem tudsz majd. Kicsit körözgess a lábaiddal (csináltam de nem segít) hátha az segít és ha nagyon fáj akkor Algopyrin.

Hát kössz....

Ti voltatok így? Nektek mi segített? Nem vagyok egy nyávogós fajta, sőt, extra jól bírom a fájdalmat és hisztis sem vagyok, de ez már nekem is sok... És ez már a 4. nap és rosszabbodik... :(

26hkm


2013. jan. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős.... Nekem terhesség előtt 1évvel lumbágóm volt ugyanezen helyen. Sajnos fájdalomcsillapíttót nekem se nagyon ajálgattak,de ilyen krémekre mint diclofenak voltaren,a nőgyógyász azt mondta azért azzal kenhetem. A háziorvos semmit nem ajánlott rá,csak tűűűűrjek :-/

A végén már nagyon rossz és a szülésnél nem fogod tudni melyik fáj jobban..... Sajnos sokmindent nem tudsz tenni. Együttérzek

2013. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi,szóval azt kihagytam,hogy terhes lettem és kiújjult a fájdalom :-)
2013. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, bár nekem a legvégén. Azt mondták, a baba nyom egy ideget, és ha megszületik majd elmúlik. Nem múlt el, sőt rosszabb lett. Már járni is alig tudtam. Voltam szakorvosnál, azt mondta, hogy lumbágó. De nem az volt. Több hét szenvedés után jöttem rá, hogy van egy iszonyú kemény izomcsomó hátul, a csípőm alatt. Masszírozás, gyógynövényes krém segített végül. Keress fel egy gyógytornászt vagy egy megbízható kismamamasszőrt, hogy kiderüljön, nem-e ez a gond nálad is, illetve magadnak is megpróbálhatod kitapogatni, van-e ilyes izomgörcsöd.
2013. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Nekem 7 hónaposan kezdődött ez. 2-3 hét múlva el is múlt. Nem tudtam sétálni, még boltba sem tudtam elmenni. Volt, hogy itthon csináltam a dolgomat, egyszercsak belenyilalt a fájdalom a csípőmbe és nem tudtam megmoccanni.
2013. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt az első terhességem alatt a vége felé,előjött és el sem múlt,a végére,már menni is alig bírtam.Most reméltem,hogy megúszom,hát nem 20hetes vagyok,most már erősödik,16hetes voltam mikor újra kezdődött,remélem most nem tart a végéig ki.Nekem nem jó rá semmi,maszírozza a férjem,de azzal sem jobb.:(

Kitartás!:)

2013. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát ez nagyon jó lesz így... járni alig bírok, a fájdalomról meg nem is beszélve... Na ez az amiről a híres terheskönyvek nem írnak...

2013. jan. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!