Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legalább 1 éve nincs menstruác...

Legalább 1 éve nincs menstruációm.36éves vagyok. Voltam Káli intézetben, ott azt mondták, hogy korai klimax és soha nem lesz gyerekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elküldtek, nagyon szívtelenek voltak és érzéketlenek. Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát és iszom a cickafark és a palástfűteát. Voltam talpmasszázson is. Most már pár hete nagyon fájnak a melleim. Mitől lehet ez? Tudnátok tanácsot adni mi okozhatja?

Ja és a Káli intézet után elmentem egy nőgyógyászhoz. Nem mondtam el neki, hogy mit mondtak a Káliban. A nőgyógyász azt mondta, hogy nagyon elvan vékonyodva a méhnyálkahártyám , Ő nem beszélt korai klimaxról. Most nem tudom mi van, mik a kilátásaim, de nagyon szeretnénk gyermeket a párommal. Nekem egyébként van egy 11éves fiam. A jelenlegi páromnak nincs gyermeke.

Mit tanácsoltok? Légyszi segítsetek!!


2009. aug. 26. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy nálad segít-e,de Anyukám klimax után elkezdett szedni multivitamint folyamatosan és az visszahozta a menstruációját.Esetleg próbáld ki.
2009. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az öt tibeti jógát:)Én is 37 évesen lettem terhes azt hittem már nem lehet gyerekem
2009. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kriston Andrea intim tornára menj! Olvasd el a honlapot, volt olyan, akinek visszahozta a menstruációját!

[link]

például ez egy ilyen oldal, de ha beírod a keresőbe a Kriston Andreát és az intim tornát, rengeteget ad ki! Sok sikert kívánok!

2009. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!