Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik mellszívó a jobb a...

Melyik mellszívó a jobb a kézi vagy az elektromos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodok hogy melyiket vegyük,de nemtudom.Mondtak mindkettőről jót is meg rosszat is.De láttam már olyat is amelyiket lehet kézzel is és elektromosan is.Talán ez lenne a legjobb?Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. aug. 26. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kézi volt de iszonyú procedúra mire leszívtam vele mint két mellemet.Megjegyzem drága szívás erősség állíthatósat vettem.A kórházban viszont elektromos volt,azzal pikk-pakk gyorsan ment minden!
2009. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál!

Pont ilyesfajta tapasztalatokra lennék kíváncsi úgyhogy várom még a további infókat is. :-)))

2009. aug. 26. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi volt és nagyon jó volt, nem tudom sajnos a nevét már, de újra azt használtam. Éjjel is le tudtam fejni csendben és volt hogy utazás közben is az autóban.
2009. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elektromos ,Medela. Megmentett a mellgyulladástól. a kézitől meg csak ínhüvelygyuszim lett.
2009. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kriszta66 ***** válasza:
Nekem is elektromos MEDELA van az nagyon jó.
2009. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!