Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor előfordul, hogy...

Sokszor előfordul, hogy hirtelen fájdalom nyilal az alhasamba, (főleg ha bicikliről leszállok, leülök meg hasonló esetekbe) de pár másodperc mulva el is múlik. Természetes ez? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen természetes! Jó tanács: ne tegyél hirtelen mozdulatokat, mindig jól készítsd elő, ha nagyobb, erőteljesebb mozdulatra készülsz.

Nekem a 12-13. héten kezdődött, főleg akkor, ha hirtelen felkeltem az ágyból. A doki azt mondta, hogy olyan helyen van a drága, ami ilyet okoz. Nem mindenkinél van ilyen.

Ő azt tanácsolta: semmi hirtelen mozdulat

2009. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bár én is kíváncsi lennék más kismamák véleményére is, főleg olyanokéra, akiknél ez elő szokott fordulni. 19 hetes km
2009. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normalis. Nekem akkor is szokott lenni, hogyha a hatamon fekve tusszentek, kohogok, orrot fujok, vagy hirtelen fordulok.

En ugy tudom, hogy ilyenkor a mehszalagok huzodnak meg, a babara nezve artalmatlan, nekunk kellemetlen.

2009. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de aztán elmúlt. Nem is tudom mikor, kb a 18-20.felé talán. 29 hetes kismama
2009. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon az elejétől, úgy a 6. héttől tapasztalom. Ha háton fekszem és így akarok hirtelen felülni akkor szinte mindig, de egyéb esetekben is gyakran előfordul. Olyan éles, hasító fájdalom. Mellső falon tapadt a lepény, de nem hiszem hogy ennek köze lenne hozzá. 14 hetes
2009. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 10. héttől érzem, amikor hanyatt fekszem (így szeretek olvasni), és fel akarok ülni. Hirtelen nyilallás, majd ennyi. Az elején nagyon megijedtem (első baba, sokat vártam rá), de a védőnő szerint ez normális. Nem kell megijedni.

Ő is azt mondta, hogy a méhszalagok húzódnak ilyenkor (mert növekszik a méhünk). Ez okozza. De a picire ártalmatlan.

2009. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!