Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom biztosan hogy...

Honnan tudhatom biztosan hogy "csak" folyásom van és nem-e a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok! 4 napja elment a nyákdugóm, azóta minden nap többször is nagy mennyiségű folyásom van amilyen eddig még nem volt! Sokkal vizesebb mint egy folyás és most nem tudom mi lehet ez? Pár napja 2000-es volt a méhszájam!
2009. aug. 27. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inditott szülésem volt és amikor a doki 'megvizsgált' - mert olyan érzés nem fáj - , hogy elmenjen a megzatviz akkor nekem ilyen rózsaszines pirosas lötyi volt. Nem egyszerre fog elfolyni, ne aggódj. Folyamatosan szivárog, hol jobban, hol kevésbé. Meg tudod különböztetni ne félj. De ha annyira aggódsz, menj be a kórházba és meg tudják nézni egyszerű valamilyen papirral.
2009. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!