Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Ma...

23 hetes kismama vagyok. Ma egy kicsit nehezet kellet cipelnem, kb.10 perces séta alatt. Ettöl ugye nem lehet baja a babámnak? Azóta nagyon fáradt vagyok, meg meleg is van.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet baja a babádnak, ne aggódj!

Nem tudom milyen nehéz volt az a nehéz. Gondolj arra, hogy vannak második vagy sokadik gyerekes kismamik, akiknek muszály felemelniük a gyereküket időnként és náluk sincs semmi baj!

2009. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz. Azt már érezted volna(keményedés, görcs). Én már attól is elfáradok, ha üres kézzel sétálok 10 percet, főleg ebben a melegben, pedig minden rendben van.

Amúgy mikor mondtam a dokimnak, hogy nagyon vigyázok, hogy minden ok legyen, visszakérdezte, hogy "és hogyan??"

Mondtam neki, hogy nem emelek nehezet, stb. Azt mondta, hogy nagyanyáink kapálásból mentek szülni, hajlongtak, emeltek, a napon voltak, mégis minden gond nélkül megszültek.

Van benne valami igazság, még akkor is, ha mi már negyede olyan szívósak sem vagyunk, mint ők.

2009. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Igaza van az előttem válaszolónak. A cipelés "minőségén" kell javítani. Ha emelsz, guggolásból emelj (gyerkőcöt is), ha pedig olyan dolgot cipelsz, ami elosztható (pl. bevásárlás), akkor oszd el a súlyt két részre.
2009. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd a második, harmadik...stb babánál eszedbe sem jut, h nem cipelhetsz! :))))))) az én kisfiam 13kg és imád a nyakamban lenni. Mi pedig a kishugával a 21hetet tapossuk. Egyébként is mozgalmas ez a babavárás, mert még a lakásfelújítás is program. Szóval az első pillanattól cipekedem és szerencsére semmi baja nincs a picinek! Sétálj minél többet, legyél a szabadban és tessék guggolva emelni! :))
2009. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!