Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség alatt mekkora jelentőséget tulajdonítottatok a mellfeszülés mértékének?

Figyelt kérdés
Sajnos volt már egy missed ab-m, ez a második terhességem, 8 hetes vagyok. Mivel ritkán émelygek, és más tünetem sem nagyon van, csak a mellfeszülés, ezért folyton "tapizom" a mellem, hogy érzékeny-e (a missed ab előtt ez volt az egyik baljós jel, hogy megszűnt a feszülés). És van, hogy alig érzem, ilyenkor pánikba esem, nagyon félek, hogy baj van, sajnos akármennyire próbálom elhessegetni, a 12. hétig biztos bennem lesz... Az orvosom azt mondta, csak ha vérzés vagy barnázás van, akkor aggódjak. Anyukák, kismamák, nektek is mindig változott, hogy mennyire feszül a cici az első trimeszterben??

2013. jan. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt a mellfeszülésem. Nem emlékszem pontosan mikor, de 7 hetes voltam mikor először mentem orvoshoz, és akkor már nem fájt egyáltalán.
2013. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mell feszülés nagyon hamar elmúlik, mint tünet!

Sőt, van akinek semmi tünete, mégis nőtt a baba!

Nincs 2 egyforma terhesség, ezért ha elmúlik, meg nem kell aggódni!!!

2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor kiderült hogy sikerült a baba,én is aggódtam hogy jaj ne már megint elmúlt lehet baj van.Kiderült hogy minden rendben,elmúlt a 12.hét is utána meg megint más miatt fogsz aggódni!Mindig lesz,vagy találsz valamit ami miatt aggódhatsz.


Boldog babavárást!

35hkm

2013. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!