Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Miskolcon a Semmelweis...

Akik Miskolcon a Semmelweis Kórházban fognak szülni, voltatok már szülőszoba látogatáson? Milyen volt? Végigvezetnek rendesen és elmagyaráznak mindent, hogy mi hogyan szokott zajlani szülésnél? Kérdezhetek is, válaszolnak rá?

Figyelt kérdés

Vagy aki már szült ott,az is elmondhatná a tapasztalatait.

Akarok majd menni a párommal olyan 30 hetesen látogatásra,csak kíváncsi vagyok,hogy mennyire segítőkészek,és hogy kérdezhetek-e is,és válaszolnak-e is rá készséggel?!

24+3 hetes kismama :)


2013. jan. 18. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem voltam. De az ott dolgozókat ismerve, tuti kérdezhetsz. Velem annyira rendesek, korrektek voltak végig.
2013. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk, összességében jó volt. Megmutattak mindent, elmondtak mindent( az más kérdés, hogy utána az alternatív szülésből-mint bordásfal és gumilabda- maradt az ágyon fekvés az NST miatt...)Lehetett kérdezni is. És nekem nagyon jó volt, hogy utána nem egy vadidegen helyre mentem be, hanem már legalább láttam belőle valamit.

Egyébként tényleg mindenki kedves és segítőkész volt. (ha akarsz valamit, ugyan ki kell nyitni a szád és merni kell kérni, de ha ez megvan, akkor már minden OK.)

2013. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!