Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. Érdemes...

14 hetes vagyok. Érdemes elmenni 4D ultrahangra? A kombinált tesztem közepes kockázatú lett, ezért is mennék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is közepes kockázatú lett a kombinált tesztem, szerencsére később kiderül, hogy tévesen. Dokit váltottunk és ő kiterjesztett kombinált vizsgálatra küldött a Rózsakert Med. Centerbe, de máshol is van ilyen. 30.000 körül van ez a vizsgálat mindenhol, de nagyon megéri. Egy kb 1 órás uh van benne (FMF protokoll szerint), vérvizsgálat ugyanúgy, de ez sokkal pontosabb eredményt hoz...

Ha megteheted, én inkább ezt ajánlom, össze se lehet hasonlítani egy sima 4d Uh-val....

2013. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ajánlotta a kombinált tesztet. De gondoltam kiegészítem ultrahanggal. Ezért kérdezem. Önmagában az integrált teszt 15000 Ft, ezt kifizetem. Aztán 18. hét körül menjek a kórházi uh-ra, de ott nem tudom, hogy elég alaposak-e.
2013. jan. 21. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:

én is 14 hetesen voltam először 4D-n. én meglepetésként kaptam a páromtól a babakukucskálást :) szóval nálam nem egészségügyi okból kellett, de örülök, hogy voltam.

engem megnyugtatott, hogy minden rendben, és ilyenkor még 'egyben' is látszik.

2013. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem fog tetszeni amit írok, de saját tapasztalat:

Tökéletes eredmények, tökéletes terhesség, természetesen 4d-s uh. után a babám szívbetegen született. (már túl vagyunk a szívműtéten, most már rendben van. :-) ) Csak annyit mondanék ezzel, hogy számoltunk újjacskákat, néztünk pofikát, volt babamozi, csak épp egy komoly szívuh. maradt el. Amit persze nem indokolt semmi. Ha teheted, olyan uh.-ot válassz, ami nem látvány uh. hanem komoly, mindent magában foglaló.A sima 4d-s szerintem önmagában csak egy uh.vagy legyen nagyon komoly vagy felesleges...

2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne 4d-re menj, hanem az Istenhegyi klinikára Hajdú Krisztinához, ha pesti vagy pest közeli vagy. Ha valakinek jó szeme van az ilyesmihez akkor az ő.
2013. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nem pesti vagy Pest közeli, akkor is megéri befektetni egy komoly ultrahangba... A 4D szerintem is felesleges, inkább egy nagyon jó szonográfus nagyon jó gépén nézetném meg a babát.
2013. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerinterm felesleges ilyen korai terhességnél a 4D!

Nekem az orvosom, és Mindenki a 30.hét körüli időszakot ajánlotta, mert akkor azért már kialakulnak a baba vonásai, ilyen korai terhességnél nem sokat látni!4D uh sem olcsó, inkább menj egy sima uh-ra, de a gen.uh köv.időpontja a 18-21 hét közötti időszak!

Ne izgulj, biztos minden rendben lesz!

Boldog babavárást!

35hkm

2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én az Istenhegyi Géndiagnosztikára jártam, próbáld meg ezt Te is, ha így is úgy is fizetned kell!

Alaposak, legjobb gépek!

[link]

2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén a Hajdu Krisztina mellett teszem le a voksomat.Nekem Ő végezte a CVS-t(a korom miatt csináltattam meg,39 éves voltam),és hozzá mentem a genetikai UH vizsgálatokra is.Ha valaki,akkor ő tüzetesen centiről-centire nézi át a babát.2 fiú+4 hónapos kislány anyukája
2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Már bejelentkeztem 18 hetes genetikai uh-ra, Hajdu doktornőhöz az Istenhegyi útra. Remélem minden rendben lesz.
2013. jan. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!