Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 Hete késik a menstruációm...

3 Hete késik a menstruációm múlthéten vettem két tesztet (nem reggeli vizelettel csináltam) negativ lett. Tegnap vettem megint és az már pozitiv volt. Mitcsináljak? Péntekre van időpontom, a gondozóba. Várjak vagy vegyek még egy tesztet?

Figyelt kérdés
Ha valóban kisbabám lesz akkor számitásaim szerint kb 5 hetes és 4 napos babás lehetek. Valakinél volt hasonló?
2013. jan. 23. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltak stabilak a ciklusaid. A terhességet a mensi első napjától számolják, de mivel ilyen későn lett pozitív valszeg később volt ovud.
2013. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de teljesen normális volt a ciklusom idáig!
2013. jan. 23. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon furcsa, hogy ilyen későn lett pozitív a teszt. Majd írd meg mit mondott a doki.
2013. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, vegyél még egy tesztet... :)
2013. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vettem. Az is pozitiv. Most ilyen fele fele arány alakult ki 2 poz és kettő neg. ilyenkor mi a helyzet?
2013. jan. 23. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel az elsőt nem reggeli vizeletből csináltad, abban kisebb volt a HCG koncentráció, ez normális. Ha azóta van két pozitív teszted, akkor minden bizonnyal terhes vagy! :-)
2013. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért 3 hetes késésnél már 7 hetes körül kell lenned, ha normál 28 napos ciklust számolunk. Ha mész orvoshoz már szívhangot is látnia kellene, ha esetleg mégsem akkor később volt ovu és később volt a nemvárt időpontja is.
2013. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2mm petezsák látható az Ultrahangon. 10 nap mulva kontroll. :))
2013. jan. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!