Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hol érdemes képet...

Debrecenben hol érdemes képet kérni a babáról?

Figyelt kérdés

Első gyerekünkkel anno a Szt. Anna utcában voltunk 4d uh-n. Kaptunk egy fotót, egy dvd-t és egy fél órás vizsgálatot. Ez mind szép és jó volt, csakhogy most nem igazán szeretnék 10-12ezret kiadni erre. Viszont magzati fotót meg szeretnénk erről a babánkról is. Fogadott dokim nincs, a Kenézybe járok terhesgondozásra, ott meg ugye nem adnak 2d-s fotót sem. Tud valaki valami ötlettel szolgálni, hogyan legyen képünk, de ne kerüljön sok ezerbe? Még arra is gondoltam, hogy kérek beutalót házidokimtól a Klinikára, uh-ra, mert ott állítólag adnak egy fotót 2000ft-ért. De nem tudom hogy ezt meg lehet-e tenni csak úgy, mikor amúgy a Kenézybe járok? És hogyan lehetne ezt kivitelezni? Pl 18 hetesen megyek a Kenézybe uh-ra, legközelebb akkor kb 22-24 hetesen kell majd mennem. Akkor kb 20 hetesen menjek oda a Klinikára egy uh-ra? Vagy tökmindegy hány hetesen, két Kenézy-s vizsgálat között. Ilyet lehet csinálni? Nem néznének rám furán?

Még nem éppen aktuális a dolog, de már keresgélem a lehetőségeket, 13 hetes vagyok.


Köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az otiba jártam és adtak. 1000,- Ft-ért 3 db uh kép, először egyformák voltak, mert mondtuk, hogy mamáknak is adunk (12. hetes), majd köv. alkalommal átkapcsolta a gépet 4d-re és úgy is csinált (1 2d-s, és 2 3d-s kép lett így), bár a fekete-fehér uh papírra lett kinyomtatva. Gondolom lehet normál képet is, csak drágábban. Vagy felhívsz egy 4d-s uh rendelőt, hogy lehet-e olyat, hogy mozi, vizsgálat nélkül csak egy fotót csinálnak és az mennyibe kerül. A dokidtól meg lehet kérhetsz beutalót az otiba. Klinikán sokan vannak, az apukák sem mehetnek be sokszor, szerintem ott macerásabb a dolog. Kenézyről inkább nem mondok semmit, nekem szörnyű élményem volt.
2013. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanott a Szent Annán ahol csináltátok a 4d-s dvd-t az előző babával!! Vannak különböző csomagok, és jobban megéri mintha az sztk-ban kérnél 1-2 ezerért egy db fényképet!

[link]


itt a mennyibe fog kerülni fülre menj rá és ott mutatja azokat is amiben nincs dvd, csak mondjuk fénykép, meg a vizsgálat!


De ha jól tudom az Otiban is csinálnak csak úgy ultrahangot, ha nincs külön beutalód, csak akkor ha jól tudom az ultrahang 3000 Ft a kép meg 1000 Ft, akkor már mindegy ha a 4d-sre mész, ott megnézhetitek 4dben is ingyen!


Mi is ott voltunk! :)

2013. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A klinikán rossz minőségű fekete fehér képet készítenek egy vagyonért. Válasz olcsóbb csomagot, magán rendelőben. Bár Én inkább kifizettem 10 000 Ft ott a SzentAnnán, mert a DVDn megkaptuk az összes képet kb. 20 és a teljes felvételt.
2013. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az OTIban 4000.- 4D-s ultrahang DVD-vel, képekkel
2013. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!