Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen, székrekedés. Már...

15 hetesen, székrekedés. Már nagyon szenvedek tőle. Ti mit tesztek ellene? Cukorbeteg vagyok, tehát sajna mindent nem ehetek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
aszalt gyümölcsök, főzelékek, zöldségek
2013. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én "főzelék-kúrát" szoktam ilyenkor tartani, nekem bevált. Főleg, ha tejfölöset készítesz. Amúgy még a szilvalevet, lekvárt szokták ajánlani.
2013. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hunyady víz. Lehet kapni Dm-ben, Tescoban, gyógyszertárakban
2013. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Diabetlius lekvár, korpakeksz, lenmag, éhgyomorra lanygos víz.
2013. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zabpehely, búzakorpa natúr joghurtban (én tettem bele aszalt szilvát, de gondolom te nem ehetsz), és mindemellett sokat inni!!! Mert hiába a rostbevitel, ha nincs elég folyadékbevitel, nem lesz hatása, sőt...
2013. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ki fogom próbálni, hátha segít, mert már nagyon szenvedek ettől:)
2013. jan. 28. 10:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Magnéziumot úgyis szedsz...térj át a béres magne B6-ra. Mióta ezt szedem minden reggel futás van:-) Este kettő kell belőle, ez garantáltan nem árt, csak használ:-)))))
2013. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frászkarikaborsó ***** válasza:

én is cukros terhes voltam, én a psylliumra esküszöm, ez indiai útifű maghéj, csak rost.. Joghurtba kevertem bele (natúr joghurt + gyümöcs + eritrit + egy kanál psyllium), minden délelőtt megeszel egy ilyet akkor garantáltan renbe jön az emésztésed. bioboltokban lehet venni, teljesen természetes anyag.


a lekvárral, aszalt gyümölccsel az a baj hogy mindnek nagy a cukortartalma, még ha hozzáadott cukor nincs is benne. Én inzulinos cukros voltam és mindkettőről le voltam tiltva.

2013. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is cukros vagyok-az aszalt dolgok eleve kiesnek.nekem a tejtermékek,kefir,joghurt nagyon bevált-és kivánom is ..de olyan rossz ez az állandó számolgatás,méricskélés,meg ételválogatás....kitartás...
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!