Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes leszek valentin...

35 hetes leszek valentin napkor. Mivel lephetném meg a páromat? Egy csinos fehérnemű? Vagy mi? Nem tudom. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ti mivel lepitek meg a párotokat?Mert ugye nagy pocakkal már nem lesz annyira könnyű a helyzet.
2013. jan. 29. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én a babát tervezem neki valentin napra:-) remélem össze is jön! de egy szép fehérnemű ami ilyenkor ízléses esetleg egy fotósorozat?
2013. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes leszek akkor,de kiváncsi vagyok a válaszokra ;)
2013. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

A Valentin nap egy hülyeség! Nincs is ilyen magyar név...

És hogy a kérdésre is válaszoljak: ha magadtól nem tudod, kedves kérdező, hogy mit vegyél neki, az már régen rossz. Nálam ez úgy van, hogy akit szeretek, annál nem kell gondolkoznom, mindig van egy csomó ötletem, hogy mivel lepném meg... Hiszen ismerem, hogy miket szeret, minek örülne, mi a vágya, "mire izgul" stb ;)

2013. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
azért az utolsónak nagyon igaza van :D
2013. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne rég rossz, ha kicsit tanácstalan? Úristen, nemár. Pl. imádom anyukámat, de néha alig tudom kitalálni hogy mit kapjon. Hogy miért? Mert megvan mindene. Hagyjuk már ezt a dolgot...
2013. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ismerem a párom és tudom hogy mit szeret!(de közel 10év után,már nincsen annyi ötlete az embernek...)ezért szerintem nem kell leszólni!!!Szerintem nem csak én vagyok így ezzel..azért is kértem egy kis segítséget,hátha van valakinek valami jó ötlete...

2013. febr. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!