Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy gyermekem...

Most derült ki hogy gyermekem lesz gyógyszert szedtem ugy sikeredetbe nem kell le hurogni azt szeretném hogy milyen támogatást fogok kapni gyes családi?

Figyelt kérdés
Miivel nekem nem jár a családi pótlék mert sokat hiányoztam így is fogok kapni a pici után 17/L
2013. jan. 31. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen családi és gyest a kicsi 3. éves koráig. Ez együtt 38. ezer.
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszeri anyaságit is kapsz szerintem ha 4 alkalommal mész legalább dokihoz. az olyan hatvan valahány ezer. nálunk itt a faluba az önkormányzattól is kaptunk pár ezer ftot.
2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ igen azt tudom hogy 3éves korig az ugy pont jó mert akkor már eltudok helyezkedni dolgozni és a sulit is be fejezem :)
2013. jan. 31. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
szerintem mindent meg fogsz kapni, segélyt, támogatást, amit akarsz... a helyesírásodból ítélve sejtem, hogy a kormány által támogatottak körében vagy
2013. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát most ebben nagyon tévedsz 1 nem vagyok cigány 2ő jó családból származom attól hogy félre írtam nem kell leszólni senkit ;)
2013. jan. 31. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebből mondjuk a baba dolgait megtudod venni szülés után pl pelenka tápszer, de ebből megélni nem fogsz tudni. Meg azért szülés előtt is kell rájuk költeni pl kiságy ruhák. Így menj vissza a suliba megköszönve a szülőknek a segítséget, legalább azt fejezd be.
2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

félre.... oké.

legalább nem öleted meg, az becsületedre válik.

remélem a párod szeret, melletted áll, és segít felnevelni.

2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De most komolya! Miért kell belekötni.

Sz@r a helyesírása, ettől függetlenül legalább vállalja a babát és nem dobja el.

A kérdés pedig nem erre irányult. (na lehet lepontozni!)


Kapsz családit, gyest, egyszeri anyaságit, önkormányzattól függően támogatást és ha szerencséd van, a gyerek apja is támogatni fog.

2013. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen a párom segít dolgozik rendszeren kap minden hónapba fizetést meg nekem is jön vissza a családi 2hónap múlva és anyukámék is támogatnak mindenbe :) nagyon szépen köszönöm aki ki áll melletem nem lenne szivem meg ölni hiszen ő az enyém
2013. jan. 31. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
a családi pótlék jár, akármennyit is hiányoztál. egyszeri anyasági, gyes, és egyéb szociális támogatások. kérdezd meg a helyi önkormányzatot. ha együtt élsz a baba apjával és neki van fix havi fizetése, akkor ő kap családi adókedvezméyt (ha igényli), ha nem éltek együtt, akkor egyedülálló anyaként magasabb családi pótlékot kapsz. Egyébként akármilyen a helyesírása, a kérdező védekezés mellett esett tehrbe, megtartja és felneveli a kisbabát, nem érdemli meg az oltogatást.
2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!