Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél ugyanazokat...

Korai terhességnél ugyanazokat a tüneteket érezheti az ember akkor is, ha nincs szívhang?

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam a dokinál,akkor még csak a petezsák volt látható. Ha nincs szívhangja,akkor is ugyanúgy rosszul van az ember, hány,feszül a mell, stb?

Vagy egyből megszűnnek ezen tünetek?

köszi a választ.


2013. jan. 31. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy egyből megszűnnek ? Mi után ?

Terhes vagy nem, akkor mért ne lehetnének tünetek ?

2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemnél az utolsó menzesz után egy héttel elkezdtem hányni, és 3 hónapig alig maradt meg bennem valami.

Először azt hittem, hogy az epémmel van baj, de később kiderül, hogy babám lesz.

2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdezem.ha terhes az ember lánya,és produkálja azokat a tüneteket,amiket ilyenkor szokás,és a 0.uh-n volt szívhang stb.,de mondjuk a 8-9 héten már nincs.

Ha nincs szívhang nincs terhességi tünet sem,vagy még egy darabig minden ugyanolyan érzés?

2013. jan. 31. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
a tünetek maradnak ha már nem él a baba, mert a hcg lassan ürül. nem foglalkoznék ezzel a helyedben. Nekem tünetem sincs, pedig hétfőn leszek 9 hetes és eszembe sem jut ilyen dolog. Bevonzod a rosszat!
2013. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha nincs szívhang, akkor is vannak tünetek, mert nem szívverés függvénye bizonyos hormonok megléte. Azokat a tüneteket a HCG nevű hormon okozza többnyire 8és egyéb más hormonok is), mely a beágyazódástól kezdve jelen van a kismama szervezetében. Először a megtermékenyített pete, majd a méhlepény termeli. Ezt mutatja ki a terhességi teszt. A hatodik hét végén voltam először orvosnál, és nálam se látott még szívhangot. (Hét hetesen már igen)

Ha ne adj' isten baj lenne, és nem indulna be a picike szíve, azt így rögtön nem lehet otthon érzékelni. De ne is gondolj ilyenre! Minden rendben lesz, és teljesen normális, hogy ilyenkor nem látnak szívhangot.

2013. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!