Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki a terhesség...

Használt valaki a terhesség alatti iny problémákra Meridol fogkrémet és szájvízet?

Figyelt kérdés

Ha igen,valóban anyira hatásos mint sok helyen irják??

Érdemes megvenni?


2013. febr. 1. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, Cserszömörcés szájvizet használtam, de persze ez egyénfüggő!
2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ért semmit.

Nekem csak a paradontax+corsodil páros segített.

2013. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be a Meridol. Én Aperisan gélt használtam, 2-3 nap után sokat javult. :)
2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljes alapos erzestelinteses mely iny es fogsor tisztitas az ami segit .Ha ez megvan ad a fogorvos clorexedines gyogyszeres oblitot.

Ezen kivul napi 3x elektromos fogkefet kell hasznalni es az innyet nem szabad kihagyni a masszirozasbol

Es meg a fogak kozott is tisztitani kell.

2013. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt. Szerintem nem volt érdemes azt az 5000 Ft-ot kiadnom rá. Rendesen mostam meg öblögettem és ugyanúgy vérzett és piros volt az ínyem.
2013. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom már a terhességem elejétől fogva, nem gyulladt az ínyem és nem is szokott vérezni. De emellett még használok fogselymet meg ilyen kis minikefét a fogak között.


Mindezek ellenére sajnos brutálisan elromlottak a fogaim, már szinte bérletem van a fogorvoshoz. :-(

2013. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mióta feltettem a kérdést azóta csak elmentem venni!

Gondoltam egy probát megér!

Elsőnek is nem értem otthon miért ilyen brutális ára van!

Vettem fogkrémet,szájvizet és fogkefét.

9eurot fizettem érte.ez még 3000forint sincs!

2.meg is mostam a fogam,inyemet csak az ujjammal tudtam egyenlőre mert anyira fáj hogy szinte lehetetlenség hozzá érni,de viszont nem vérzik.

Most vagyok kb 15 percel utána,és már most elviselhetöbb az egész szám!

Talán nekem segit valamit!

2013. febr. 1. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább ez vált be, mint a paradontax.
2013. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!