Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszttel kapcsolatb...

Terhességi teszttel kapcsolatban lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés

Az aktus után 21 nappal még korai volt tesztelni?

Ha most 34 nappal az aktus után csinálnék egy másik tesztet, de nem pont az első pisiből, az mennyire adhat valós eredményt?

Köszi a válaszokat...



2013. febr. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktus után a 14. napon már lehet tesztelni és az már általában ki is mutatja a pozitívat. A 21. napon meg már pláne látni kellett volna a 2 csíkot. Megvolt a menstruációd? Csinálhatsz ettől függetlenül tesztet, ilyenkor már nem fontos, hogy első pisi legyen...
2013. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jött meg, már egy hete késik, de nem tudom, hogy most miért, mert 2hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót és azért vagy azért mert a gumi pedig kiszakadt...a teszt negativ volt.
2013. febr. 1. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszt negatív, akkor valószínű nem vagy terhes. Az nem meglepő, ha 2 hónappal a bogyó után késik, általában ilyenkor kezd rendeződni a szervezet vissza a tabletta hatásai után.


Szerintem nem vagy terhes, csak a hormonrendszered áll helyre.

2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval!
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!